%100 Doğru Dil Çeviri Uygulaması

  • admin
  • Eylül 10, 2021
  • 0

Dil çeviri ihtiyacınızı karşılayabilmek adına bugüne kadar aradığınız yüzlerce çeviri programı ve çeşitli yazılımları denemekten sıkıldınız mı? Evet, sıkıldığınızı biz de biliyoruz. Öyle ki insanların büyük bir çoğunluğu sadece belli kalıpları ve belli kelimeleri çevirerek bir cümle oluşturmaya çalışan farklı türlerdeki basit yazılımlardan sıkıldı. Özellikle son dönemde geliştiriyoruz başlıkları altında yapılan güncellemeler ile ne kadar yetersiz olduklarını gördük. İnsanların e-posta mesajlarının, akademik makalelerinin, cümlelerin ve web sitelerinin ne kadar başarısızca çevrildiğine şahit olduk. Bu sebeple insanların doğru ve gerçek çeviri hizmetinden yine aynı şekilde ücretsiz bir şekilde faydalanabilmesi adına bu linkteki çeviri sitemizi hazırladık.

Çeviri Nedir?

Adından da anlaşılacağı üzere herhangi bir metnin ya da konuşmanın kişinin ana diline çevrilmesidir. Ana dilinden ziyade anlayabileceği herhangi bir dile çevrilmesidir. İnsanlar çeviri işlemini yaklaşık 500 yıldır ihtiyaç duyuyor. Osmanlı döneminden bu yana Osmanlı Türkçesi ile İngilizce arasında sürekli bir karmaşa yaşandı. O dönemlerde sadece bu iki dili bilen kişiler çeviri işlemi yapıyordu. Hem de çok yüksek ücretlerle vatandaşlara hizmet veriyorlardı. Ancak artık ücretsiz bir şekilde Osmanlı Türkçesi dâhil tüm dillerden tüm dillere çeviri işlemi yapabilirsiniz. Hem de sıra beklemeden ve sadece birkaç saniye içerisinde. Hemen bugün ücretsiz deneyin.

Ücretsiz Çeviri

Ücretsiz çeviri işlemi artık www.ingilizceturkce.gen.tr web sitemiz üzerinde mümkün. İnsan gücü kullanarak hazırlanmış olan çeviri robotu üzerinde tek bir robotun hakkı yoktur. Tüm emek ve işleyiş gerçek insanlar tarafından hazırlanmıştır. Bu da çeviri robotumuzun ne kadar sağlıklı ve sürdürülebilir bir şekilde çalışabileceğini gösteren en büyük kanıttır. İnsanlar bugün doğru Translate için belki de bir servet harcayabiliyor. Özellikle akademik makaleler ve çeşitli önemli e-posta gibi iş evrakları üzerinde çeviri yaptırabilmek için onlarca çevirmene çok yüksek dolgun maaş, sigorta ya da diğer tüm sosyal imkânları sağlıyor. Ancak web sitemiz üzerinden artık bu imkânları ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir