14:45’de Huawei Mate 40 serisi canlı yayınındayız!

  • Ekim 22, 2020
  • 0

ShiftDelete.Net ailesi olarak 22 Ekim Perşembe günü saat 14:45‘de Huawei canlı yayınında sizlerle buluşuyoruz. Huawei markasının yeni akıllı telefon ailesi Mate 40 serisinin tanıtılacağı canlı yayın ShiftDelete.Net YouTube kanalından anlık olarak sizler için yorumlanacak. Yeni akıllı telefonların teknik özellikleri ve fiyatı belli olacak.

14:45’de Huawei Mate 40 canlı yayınında buluşuyoruz!

Huawei’nin bugün gerçekleştireceği canlı yayında Mate 40 Lite, Mate 40 ve Mate 40 Pro modellerinin tanıtılması bekleniyor. Yeni Mate ailesiyle birlikte son teknoloji ile üretilen 5 nm fabrikasyon sürecine sahip işlemcilerin kullanılması bekleniyor. Kamera tarafında ise Huawei telefonlarda her zaman olduğu gibi devrim yapması bekleniyor.

Mate 40 Lite, Mate 40 ve Mate 40 Pro teknik özellikleri, fiyatı ve diğer merak edilen tüm detaylar bugünki canlı yayında açıklanacak. Global lansmanı sizlerle birlikte izleyip anlık olarak aktaracağız ve tanıtılan ürünleri değerlendireceğiz.

Tüm bunların yanında sizler için hazırladığımız canlı yayında bir adet Huawei Freebuds 3i ve bir adet Huawei Watch Fit hediye ediyoruz. Instagram hesabımızdaki postu dikkate alarak hesiyeleri kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

Saat 14:45’de başlayacak canlı yayında görüşmek üzere. Bakalım Mate 40 ailesi bizleri ne kadar şaşırtacak ve beklediğimiz performans geliştirmelerini bizlere sunabilecek mi? Saat 14:45’de ShiftDelete.Net YouTube kanalında görüşmek üzere…

haberHuaweimate 40Mate 40 özelliklerimate 40 fiyatımate 40 lite özelliklerimate 40 lite fiyatımate 40 proMate 40 Pro özelliklerimate 40 pro fiyatımate 40liteteknoloji

Kaynak :shiftdelete

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir