• Anasayfa
  • >
  • Medya
  • >
  • 2. Uluslararası Gıda Kalite Zirvesi’nde “Yılın Haber Sitesi” ödülü Haberler.com’a verildi

2. Uluslararası Gıda Kalite Zirvesi’nde “Yılın Haber Sitesi” ödülü Haberler.com’a verildi

  • Ekim 17, 2020
  • 0

16 Ekim 2020 Dünya besin Günü‘nde gerçekleşen 2. beynelmilel besin kalite Zirvesi Lobin Turkey Başkanı Fahri Ustaoğlu ve Ak Parti MKYK Üyesi, TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ Bayındırlık, İmar, Ulaşım ve Turizm Başkanvekili Metin Yavuz‘un açılış konuşmasıyla başladı. dahada ardindan besin ile alakalı yaşanan meseleler amaciyla çözüm önerileri sunuldu. Bu amaçla iki anne bölümden oluşan sempozyumlarla zirve ayni ritimde devam etti.

HABERLER.COM’A ANLAMLI ÖDÜL

Gecede, “Yılın Haber Sitesi” ödülüne Haberler.com layık görüldü. Bu anlamlı ödül, Haberler.com genel Yayın Yönetmeni Av. Bedia Teymur’a takdim edildi.

DENEYİMLERİNİ VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİNİ PAYLAŞTILAR

Bu mühim dorukta “Gıdada Üretici Sorumluluğu” (yasalar, maliyetler, teknoloji, bilgi birikimi) başlığı altında; Golf Dondurma CEO’su Ergün Akkaya, onur Marketler yönetim heyeti Başkanı Cemal Özen, Fide besin CEO’su Cemal Konakcı, Sabancı Holding Ak Portföy girişim anaparası Direktörü Kerem Mutlu, Kırbıyık Holding yönetim heyeti Başkanı Şahin Kırbıyık ve beynelmilel Döner Federasyonu Başkanı Mehmet Mercangıda problemleri konusundaki tecrübeleri ve çözüm tekliflerini paylaştılar.

ÖZEL SUNUM İLGİ TOPLADI

“Satış Noktaları” başlığı altında ambalaj, dağıtım ağı, bilgilendirme, uluslar arası standartlar ve istek konularının da gündeme geldiği zirvede, Ayrı olarak Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Aslıhan Nakiboğlu’nun Osmanlı mutfağı ve Osmanlı da besin ve beslenme konulu hususi sunumuyla alaka topladı.

ÜNLÜ KONUKLAR oyun alani/sahne ALDI

Özel gece; oturumların derhal peşinden zanaat dünyasının meşhur simalarından buyruğa Kaya, Aydilge, Behzat Gerçeker, Gökhan Türkmen, Burak Yeter, umut Akyürek ve Oktay Ertuğrul’un oyun alani/sahne almasıyla nihayet buldu.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir