2020’nin en çok satan katlanabilir telefonu hangisi?

  • admin
  • Temmuz 12, 2020
  • 0

2020 yılının en çok satan katlanabilir telefon modeli belli oldu. Zati çok kısıtlı modele sahip bu alanın kazanını kim oldu? Öncelikle rakamlar ve kullanıcı deneyimi noktasında bakıldığında netice kaçınılmaz oluyor. İşte 2020’nin en çok satan katlanabilir telefonu:

Bu sene en çok satan katlanabilir telefon modeli

Birkaç senedir katlanabilir telefon modellerinin çeşitlendiğini görüyoruz. özellikle Samsung’tan sonra, Motorola ve Huawei benzeri şirketler bu alanı dolduracak modeller üretmeye başladı. Samsung, Galaxy Fold fiyaskosundan ardindan mühim dersler aldı ve telefon modelini geliştirerek bu sene başlarında 2. katlanabilir telefonu var olan Galaxy Z Flip modelini duyurdu.

Çok dahada kompakt ve tasarımsal açıdan başarılı var olan telefon, nitelikleri ve kamera performansı noktasında oldukça beğenildi. Kullanan kişilerden hemide menteşe yapısı ayni vakitte da kamera performansı ile dikkat çeken telefon modeli 2020 yılının da en çok satan katlanabilir akıllı telefonu olma ünvanını kazanmış oldu.

Galaxy Fold‘un yaşadığı sorunların aksine Galaxy Z Flip o sorunlardan arındırılmış ve Qualcomm’un Snapdragon 855’i ile güçlendirilerek, dikkatleri üstüne çekmişti. Telefonun asıl olayı, esnek tek AMOLED ekrana sahip olması ve ultra ince cam tabakasının seçenek edilmiş olması.

en-cok-satan-katlanibilir-telefon-2020-nin-en-cok-satan-katlanabilir-telefonu-00

Telefon bin 380 dolardan satışa sunulmuştu ki Fold modeline göre dahada ahenk gösteren fiyatlı kalıyordu. Bu da telefonun her açıdan seçenek edilmesinde mühim tek öğe olmuş benzeri duruyor.

2021 senesi geldiğinde ise görünen o ki Galaxy Z Fold 2 ve Galaxy Z Flip 2 yeni sezon modelleri birbiriyle yarışacak.

2020 yılının en çok satan katlanabilir telefon modeli2020’nin en çok satan katlanabilir telefonuGalaxy Z FlipHuaweikatlanabilir telefonkatlanabilir telefonlarmotorola razrSamsung Galaxy Fold

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir