99 TL’ye soğuk hava verdiğini iddia eden fan inceleme!

  • admin
  • Temmuz 2, 2020
  • 0

A101’de 99 TL’ye satılan Kiwi sıvı soğutuculu fan inceleme ile karşınızdayız. 2 Temmuz Perşembe günü satışa çıkan sulu soğutucu fan gerçekten işe yarıyor mu, soğuk hava veriyor mu sizler için test ettik! Sonuçların biraz farklı olduğunu da şimdiden söyleyelim.

A101’de 99 TL’ye satılan Kiwi sıvı soğutuculu fan inceleme: Sonu kötü bitti

A101’de satışa çıkan uygun fiyatlı ürünleri incelemeye ve sizler satın almadan önce nasıl bir performans sunduklarını test etmeye devam ediyoruz. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

99 TL’ye soğuk hava almak mümkün mü?

A101’de satılan uygun fiyatlı ürünleri incelemeye devam ediyoruz. Bu seferki videomuzda, sıcak yaz günlerinde herkesin ilgi duyacağını düşündüğümüz bir ürünü inceledik. Uzun zamandır satışta olan ancak A101’de daha da uygun fiyata satılan sulu soğutucu fanı bugun test ettik. A101’den aldığımız ürünün ilk olarak kutusunu açtık ve kutu içeriğine baktık. Ardından da ürünü çalıştırabilmek için içerisine soğuk su koyduk. Ürün 3 farklı fan hızında çalışabiliyor, soğuk sudan dolayı bir nebze de olsa soğuk hava verebiliyor.

Dışardan gayet iyi duran ancak ürünü test ettiğiniz zaman sonuçlar oldukça farklı bir hal aldı. Videomuzu izledikten sonra bu ürünü satın alıp almayacağınıza karar verebilirsiniz.  Videomuzu izledikten sonra da sizler de ilginçleşen durum hakkında yorum yapmayı unutmayın. Ayrıca kanalımıza abone değilseniz abone de olabiliriz.

A101’de satılanA101’de satılan fanA101’de satılan kiwiA101’de satılan kiwi sulu soğutucu fanA101’de satılan kiwi sulu soğutucu fan incelemeA101’de satılan kiwi sulu soğutucu fan işe yarıyor muA101’de satılan kişi sulu soğutucu fanA101’de satılan sulu fan

Kaynak :shiftdelete

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir