A101’den 25 TL’ye stereo hoparlör alırsanız ne olur?

  • admin
  • Temmuz 16, 2020
  • 0

Uygun fiyatlı ürünleri incelemeye ayni ritimde devam ediyoruz. A101’de satılan Piranha stereo hoparlör analiz videosu ile Piranha stereo hoparlör nitelikleri neler, kullanıcılara nitelikleri ile birlikte nasıl tek deney sunuyor size anlatıyoruz.

A101’de satılan Piranha stereo hoparlör inceleme: Beğendik mi?

ShiftDelete.Net olarak değişik analiz videoları ile karşınızdayız. Bu videomuzda A101’de satılan Piranha stereo hoparlör nitelikleri neler yakından bakıyoruz. Dilerseniz sözü dahada çok uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

A101’de satılan Piranha stereo hoparlör nitelikleri neler?

101’de satılan Piranha stereo hoparlör kullanıcılar amaciyla ahenk gösteren tek ücret var olan 24.99 Lira ücret etiketi ile karşımıza çıkıyor. Kullanıcılar amaciyla şık tek tasarımla gelen ürün, iki değişik hoparlöre sahip. Hoparlörler, bilgisayarlar ve akıllı telefonlar ile çalışabiliyor. 3.5 milimetre jack girişi ile ahenk gösteren cihazlara bağlayabildiğiniz hoparlörler, USB üzerinden güç alıyor ve güç olmadan çalışamıyor.

Hoparlörler, iki Watt güç ile kullanıcılara ses verebiliyor. Kullanıcılar amaciyla çok ses belli tek süre cızırtılı olsa da, vasati tek ses kullanıcıları mutluluk dolu edecek benzeri duruyor.  Cihazın üzerinde ses ayarlarını yapabilmeniz amaciyla de tek kumanda bulunuyor. Bu kumanda ile sesi dilediğiniz seviyede ayarlama imkanına erişebiliyorsunuz. aygıt çoklukla tasarımı ile ahenk gösteren fiyatlı olduğunu belli etmeyen, sesi ile de kullanıcılar tarafından beğebileceğini düşündüğümüz tek mahsul oldu.

Uygun fiyatlı ürünler incelemeye ayni ritimde devam ederken tertemiz videolarımızı kaçırmamak amaciyla abone olmayı unutmayın. Ayrı olarak videoyu izledikten ardindan sizler de bizlerle fikirlerinizi paylaşmayı unutmayın. İyi seyirler!

A101’de satılan Piranhaa101’de satılan Piranha 5614A101’de satılan Piranha stereo hoparlör incelemePiranha 5614 a101Piranha 5614 özellikleriPiranha 5614 incelemePiranha 5614 sdnPiranha incelemePiranha stereo hoparlör inceleme

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir