Adidas’ın sporcu odaklı yeni kulaklığı piyasaya sürüldü

  • admin
  • Haziran 29, 2020
  • 0

Spor markaları arasında kulaklıklarıyla her geçen gün popülerliğini artıran Adidas, sporcu odaklı yeni kulaklığı piyasaya sürdü. Yeni eklenen özelliklerinin yanında oldukça güzel bir tasarımla ve RPD-01 isimlendirmesiyle karşımıza çıkan kulaklığın görece yüksek bir fiyatı bulunuyor.

Adidas sporcu odaklı yeni kulaklığı 3 renk ile geliyor

Kulaklıklar şu an birçok kişinin vazgeçemediği aksesuarlar arasında yer alıyor. Özelliklerinin artmasıyla birlikte beklentilerin de arttığı bu teknolojik aksesuarların artık ses kalitesinin yanında birçok özelliğin de dikkat çektiği görülüyor. Bunlar arasında tasarımdan, su geçirip geçirmeme özelliği ve ses gecikmesi var mı yok mu gibi detaylar başta geliyor.

Adidas-sporcu-odakli-yeni-kulakligi-02

Adidas’ın RPD-01 isimlendirmesiyle karşımıza çıkarttığı kulaklıklarında sporcular odağa alınıyor. Tere dayanıklı olan kulaklığın aynı zamanda kulak içine iyi oturmasından kaynaklı olarak hareket edildiğinde kulaktan çıkmayacak şekilde tasarlandığının üstene özellikle basılıyor.

Yeni kulaklık, köpük başlıkları ve isteğe bağlı kauçuk başlıklar ile kullanıcılara sunuluyor. Hem su sıçramalarına hem de ter gibi küçük su darbelerine karşı IPX4 sertifikasına sahip olan kulaklıkta, hızlı tekrar çalma veya parça atlamayı sağlamak için üç düğmeli bir tasarım kullanılmış.

Adidas-sporcu-odakli-yeni-kulakligi-02

Adidas Headphones adlı mobil uygulamasıyla birlikte telefonlardan da bazı kontroller yapılabiliyor. Hem Google Play Store hem de App Store üzerinden ücretsiz indirilebilen mobil uygulamasıyla birlikte kulaklık, tek tam şarj ile 12 saat pil ömrü sunuyor. Kulaklık, koyu gri, açık gri ve açık yeşil renkleriyle 99 dolara satışa sunuldu.

adidasadidas kulak içi kulaklıklaradidas kulaklıkAdidas sporcu odaklı yeni kulaklığısporcu kulaklıkları

Kaynak :shiftdelete

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir