Akıllı bileklik kullanıcılarına müjde: Mi Band 5 ortaya çıktı!

  • admin
  • Mayıs 26, 2020
  • 0

Mayıs ayının başında tasarımı ile alakalı detayların alana çıktığı Mi Band 5 amaciyla tarih belli değil. devamlı sızıntı tarihleriyle gündeme gelen akıllı bileklik amaciyla 14 Mayıs tarihine işaret ediliyordu. Daha resmi tek İzah veyahut tanıtım olmasa da Xiaomi Mi Band 5 canlı canlı görüntülendi!

Xiaomi Mi Band 5 canlı canlı görüntülendi!

Kullanıcıların hatri sayilir büyüklükte alaka gösterdiği Mi Band akıllı saatinin tertemiz modeliyle alakalı tertemiz sızıntılar alana çıkıyor. Geçtiğimiz günlerde Mi Band 5’in Daha önceki modellere göre dahada hatri sayilir büyüklükte tek ekrana sahip olacağı argüman edilmişti. 1.2 ‘ olması beklenen tertemiz ekranla birlikte donanım tarafında da geliştirmelerin olacağı söylentiler arasında yer alıyordu.

Bugün sızıntıyla alana çıkan fotoğraflar, bu iddianın tek nebze de olsa doğru olduğunu gösterdi. Resimden görüldüğü üzere iddialardaki benzeri Mi Band 5 ekranı küçük tek büyümeye uğramış görünüyor.

Xiaomi Mi Band 5 alana çıktı

Ekran boyutunun büyümesinden dahada çok Xiaomi Mi Band 5 amaciyla asıl göze çarpan ayrinti ise şarj kablosu oldu. Daha önceki modellerden değişik olarak bu aygıt dolaysiz fişe takarak kullanılacak. Şarj kablosunu kısalığından yakınan kullanıcıları sevindirecek var olan bu değişiklik, Bir hayli Mi Band kullanıcısını da şaşırtmış durumda.

Xiaomi Mi Band 5 alana çıktı

Mi Band 5 nitelikleri haricinde cihazın ücreti da oldukça heyecan ediliyor. ahenk gösteren fiyatlı akıllı saat kategorisinde oldukça sevilen marka, Daha resmi tanıtımını gerçekleştirmedi. ama sızıntının gerçekleştiği kaynağa göre Mi Band 5 fiyatının 28 dolar civarında olması bekleniyor.

mi band 5 özellikleriXiaomi Mi Band 5

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir