Apple Ekran Koruyucu

  • admin
  • Temmuz 17, 2021
  • 0

Dünyanın en çok tercih edilen markalarından birisi şüphesiz ki Apple’dır. Piyasaya ilk sürüldüğü günden itibaren oldukça büyük bir ses getiren ve günümüzde de en prestijli, en değerli markalar arasında yer edinmeyi başarmış olan Apple aksesuarları ile de oldukça dikkat çekiyor.

TeknoŞehir Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ertaş TeknoŞehir’de bulunan ürünlerinden yapmış olduğu açıklamada detaylı bir şekilde bahsetmiştir. TeknoŞehir olarak her markaya eşit bir mesafede durduklarını ve her markanın her modeline uygun aksesuarlar sunduklarını ifade etmiştir. Örneğin Apple kategorisine bakıldığında Apple kullanıcıları için her türlü aksesuar sunulduğu rahatlıkla görülecektir. Apple ekran koruyucu, Apple cep telefonu kılıfı, Apple kulaklıklar ya da AirPods ve dahası birçok ürün TeknoŞehir’de birçok çeşitle sunulmuş vaziyettedir. Üstelik bu ürünler oldukça uygun fiyatlara sahip olup çok kısa bir süre içerisinde belirtilen adrese ulaştırılmaktadır. TeknoŞehir’de Apple ekran koruyucu fiyatlarına bakıldığında 20 TL’den itibaren başlayan fiyatlar olduğu görülecektir.

Cep Telefonu Aksesuar

Günümüzde teknolojinin gelişip ilerlemesi ile teknoloji kullanıcılarının istek ve ihtiyaçları da değişmeye başlamıştır. Kulağa basit gibi gelen cep telefonu aksesuarları bile teknoloji severler açısından önemli bir konu haline gelmiştir. Cep telefonu aksesuar denince akla birçok aksesuar gelebilir. Bu aksesuarlar; kulaklık, şarj cihazı, kablolar, ekran koruyucuları, telefon kılıfları ve daha birçok ürün şeklinde sıralanabilir.

TeknoŞehir Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ertaş cep telefonu aksesuarları konusunda Zore markası adı altında ürünler sunduklarını ifade etmiştir. Zore markasının Türkiye’de oldukça iyi işler yaptığını, son derece kaliteli ürünler sunduklarını dile getiren Ertaş ürünler hakkında da kısa açıklamalarda bulunmuştur. Zore markasına ait iPhone kılıfların birçok çeşidi olduğunu vurgulayan Mehmet Ertaş bu kılıf çeşitlerinden de kısaca bahsetmiştir. Kılıf çeşitleri arasında en beğenilenin silikon kılıf olduğunu ifade eden Ertaş, bu kılıfların çok zarif olduğunu ve kullanışlı olduğunu belirtmiştir. Siz de hemen https://www.teknosehir.com/ adresini ziyaret ederek tüm cep telefonu aksesuarlarına ulaşabilirsiniz. 100 TL ve üzeri tutardaki alışverişleriniz ücretsiz teslimat seçeneği ile aynı gün kargo olanağı ile adresinize ulaşacaktır.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir