• Anasayfa
  • >
  • iOS
  • >
  • Apple özel etkinliği sona erdi! Neler tanıtıldı?

Apple özel etkinliği sona erdi! Neler tanıtıldı?

  • Eylül 15, 2020
  • 0

ShiftDelete.net olarak en tertemiz teknolojileri sizlerin karşısına çıkartmaya ayni ritimde devam ediyoruz. Bu akşam, Apple’ın hususi olarak yaptığı, iPhone 12 tanıtımı olarak da Bilinen ve Apple’ın en tertemiz ürünlerini tanıtması beklenen etkinliğini, canlı yayında size aktardık. Apple etkinliği Türkçe olarak karşınızda oldu. Peki etkinlikte neler tanıtıldı?

Apple canlı etkinliğinde şu anne kadar, Apple Watch Series 6 ve Apple Watch SE, Apple Fitness Plus ve yeni iPad Air tanıtıldı! Apple tarafından düzen eden canlı yayını anlık olarak size çevirerek tanıtılan ürünleri size canlı aktardık!

Apple hususi canlı yayınımız sona erdi! Neler tanıtıldı?

Apple’ın hususi olarak yapacağı etkinlik, Türkiye saati ile 20.00’da başladı. Bizler de bu yayından 30 dakika evvel canlı yayına başlayarak, size etkinlik ile alakalı canlı bilgi verdik. Apple’ın her sene bu ay gerçekleştirdiği hususi etkinlik, birçok kullanıcı amaciyla heyecanlandırıcı geçti.

Apple etkinliği esnasında neler tanıtıldı?

Apple’ın her sene hususi olarak düzen ettiği bu etkinlik, yeryüzünde Bir hayli kullanıcı tarafından heyecanla bekleniyor. Geçmişte olduğu gibi, en tertemiz iPhone’ların da bu etkinlikte tanıtılması beklense dahi bu sene pandemi sürecinden dolayı vaziyetler dahada değişik oldu. Apple’ın bu vakte civarindan her defasinda tertemiz iPhone serisini bu etkinlikte tanıtması, kullanıcılar tarafından tekrar aynı şekilde olması istikametinde tek beklenti oluşturmuştu. ama Apple ile alakalı Bir hayli doğru bilgi sızıntısı ile gündeme gelen kaynaklar, iPhone 12’nin bu etkinlikte gelmeyeğini belirtmişti. Nitekim, Apple etkinliğinde tertemiz iPhone modellerini tanıtmadı. Bu etkinlikte; Apple Watch Series 6 ve Apple Watch SE, Apple Fitness Plus ve tertemiz iPad Air tanıtıldı!

Appleapple canlı yayınıapple canlı yayını ne zamaniphone 12 tanıtımı

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir