Apple Watch SE ve Apple Watch Series 5 karşı karşıya!

  • Kasım 2, 2020
  • 0

Akıllı saat denildiğinde akla gelen evvel modellerden biri şüphesiz Apple Watch oluyor. Peki tertemiz tek Apple Watch almak gerektiğinde hangi modeli seçmeliyiz? Apple Watch SE beklentimizi karşılar mı? Yoksa serinin tek evvelki modelini seçenek edebilir miyiz? İşte bütün bu suallerin Cevabını Pembe Teknoloji’den Seda Alkan bizler amaciyla yanıtlıyor…

Apple Watch SE vs. Apple Watch Series 5

Apple Watch SE geçtiğimiz dönemde Apple Watch Series 6 ile birlikte tanıtılmış, uygun ücreti ile dikkatleri üstüne çekmişti. ahenk gösteren fiyatlı tek akıllı saat modeli olması nedeni ile amiral gemilerindeki Bir takım nitelikleri barındırmayan Apple Watch SE ücreti ile Apple Watch serisinin tek evvelki modeli var olan Apple Watch Series 5 modeli ile yakın tek fiyatta. Peki özellikler mevzubahis olduğunda hangi model öne çıkıyor. tek evvelki serinin amiral gemisini mi almalıyız, yoksa en tertemiz ahenk gösteren fiyatlı modeli mi?

Dilerseniz sözü çok uzatmayalım ve Apple Watch SE ile Apple Watch Series 5’i karşı karşıya getirelim. İyi seyirler:

Apple Watch SE modeli ile alakalı düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın! Siz olsanız hangi modeli seçenek ederdiniz?

apple watch karşılaştırmaapple watch seapple watch series 5pambe teknoloji apple watch

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir