Bir televizyon Android olunca neler değişiyor? (Video)

  • admin
  • Mayıs 23, 2020
  • 0

Philips akıllı televizyon özellikleri arasında bulunan Android televizyonların özellikleri neler gibi birçok soru ile karşılaşabiliyoruz. Bu videomuzda Philips’in Android bir televizyonuna sahip olursanız neler olur sorusuna cevap veriyoruz.

Philips akıllı televizyon özellikleri bizlere neler sağlıyor?

Akıllı bir televizyon satın almanız ile beraber evinizde olacak değişiklikler neler? Bir televizyonun işletim sistemine sahip olması ile beraber size sunulan özgürlükler neler? Kullanıcıların birçok soruya cevap bulabileceği keyifli bir video ile karşınızdayız. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Android işletim sistemine sahip bir televizyonun avantajları neler?

Televizyonunuzun akıllı bir televizyona olması birçok özelliği televizyonunuza kazandırsa bile her akıllı televizyon sizlere sınırsız bir özgürlük sunmuyor. Philips’in Android işletim sistemine sahip akıllı televizyonları ile beraber Android dünyasına adım atmanız mümkün. Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda olduğu gibi, bir uygulama marketine sahip olan televizyonunuza birçok uygulama indirebiliyorsunuz. Müzik dinlemek için Spotify, Dezeer gibi uygulamaların yanı sıra film ve dizi gibi içerikleri izlemek için FilmBox, Netflix gibi birçok uygulamaya da sahip olabilirsiniz. Android markete sahip olan televizyonunuz ile beraber sizlere burada sıralayamacağımız kadar uygulama sizlerin kullanımına sunulmuş oluyor. Android televizyonların özgürlüğü sadece uygulamalar tarafında bitmiyor. Bahsettiğimiz bu uygulamaları telefonunuz ile de kontrol edebiliyorsunuz. Telefonunuzdan veya bilgisayardan Spotify’dan dinlediğiniz bir müziği yada YouTube’tan izlediğiniz bir ShiftDelete.Net videosunu tek tuş ile televizyonunuzdan izlemeye devam edebiliyorsunuz. Videomuzda bahsettiğimiz gibi birçok bağlantı özelliği sizlere sunulmuş oluyor. Yazımızda son bahsedeceğimiz özellik de güncelleme olacak. Sık sık güncellenen uygulamalar ile deneyim konusunda her seferinde daha iyi bir yerde olabileceğiniz Philips Android televizyonları sizlere tavsiye ediyoruz. Televizyonlar hakkında daha fazla bilgi için buraya ve buraya tıklayabilirsiniz.

Videomuzda daha fazla detaydan sözlü olarak bahsettik. Videomuzu izledikten sonra fikirlerinizi bizlerle paylaşmayı ihmal etmeyin. İyi seyirler!

akıllı televizyonakıllı televizyon özellikleriandroid televizyon özellikleriandroid televizyon farklarıandroid televizyon ne farkı varBir televizyon Android olunca ne oluyor? – Philips akıllı TV deneyimiphilips akıllı televizyonPhilips akıllı televizyon özellikleriPhilips akıllı televizyon incelemePhilips akıllı televizyon nelerPhilips android akıllı televizyon

Kaynak :shiftdelete

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir