Bu hafta hangi videolar geliyor? SDN ofis içi

  • admin
  • Temmuz 6, 2020
  • 0

ShiftDelete.Net ofisi her pazartesi bir yazı işleri toplantısı yapıyor ve bir hafta boyunca yayınlanacak içerikler bu toplantıda belli oluyor. Ekibin yoğun çalışması sonucunda ortaya çıkan yayın planını bu videoda sizlerle paylaşıyoruz. ShiftDelete.Net YouTube kanalı bu hafta hangi videoları yayınlayacak? Sihirli Elma ve TechInside gibi diğer kanallarımızda son durum ne?

ShiftDelete.Net YouTube kanalı için planlar

Her pazartesi gerçekleştirdiğimiz yazı işleri toplantımızda bu haftanın tüm videolu içeriklerini belirliyor ve hafta boyunca sizlerle paylaşıyoruz. Bu videomuz ile birlikte SDN YouTube kanalı bu hafta hangi videoları yayınlayacak? sorusu yanıt buluyor.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri bu keyifli ofis içi video ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

ShiftDelete.Net sosyal medya hesapları neler?

Instagram

Instagram hesabımız üzerinden en güncel haberler, dikkat çeken teknoloji paylaşımlarına ve her hafta yaptığımız büyük hediye yarışmalarına katılabilir, birçok teknolojik ürünü kazanma şansı yakalabilirsiniz.

instagram.com/shiftdeletenet

Twitter ve Facebook

Twitter ve Facebook üzerinden bizi takip ederek, haberlerimizi anlık olarak takip edebilir ve en güncel teknoloji trendlerini yakından takip edebilirsiniz.

twitter.com/shiftdeletenet

facebook.com/ShiftDelete.Net

hakkı alkansdn ofisisdn ofisinde bir günsdn videolarısdn youtube kanalısdn youtube kanalında hangi videolar yayınlanacakshiftdelete.netshiftdelete.net instagramshiftdelete.net ofisishiftdelete.net ofisi neredeshiftdelete.net videolarishiftdelete.net youtubeyayın planı

Kaynak :shiftdelete

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir