Bütçe dostu en uygun fiyatlı akıllı bileklikler!

  • admin
  • Mayıs 22, 2020
  • 0

Döviz kurlarındaki artışla birlikte teknolojik cihazların ücretleri da oldukça hızlı artış gösteriyor. İhtiyacımız olanlar Zati ateş pahası olurken, aksesuar olarak kullanabileceğimiz Bir hayli teknoloji de Bir hayli de bütçe dostu olmuyor. nihayet vakitlerde akıllı saatler ve akıllı bileklikler de mühim aksesuarlar haline geldi. Bizler de kullanıcılar olarak bu aksesuarların dahi fiyatlarının yükseldiği şu günlerde dahada uygun fiyatlı modellerin arayışına giriyoruz. İşte karşınızda bütçe arkadaşı en ahenk gösteren fiyatlı akıllı bileklikler!

Bütçe arkadaşı en ahenk gösteren fiyatlı akıllı bileklikler!

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte akıllı saatler, akıllı bileklikler ve dahada Bir hayli akıllı aygıt hayatımıza girmeye ayni ritimde devam ediyor. İlk başlarda ani çok marka dışında mahsul olmayan bu segmentler, artık Bir hayli markanın bulunduğu alanlar haline geldi. nihayet vakitlerde ucuzundan pahalısına Bir hayli akıllı saat ve akıllı bileklik modeli satılıyor ve biz de en ahenk gösteren fiyatlı ve en iyi performansı veren ürünleri arıyoruz. Peki ücret performans akıllı bileklik yeni sezon modelleri hangileri? Ucuz çin malı olmayan, hemide marka ayni vakitte da uzunca süreli kullanımda iyi performans verecek akıllı bileklik modellerini sizler amaciyla listeledik. İşte karşınızda bütçe arkadaşı en ahenk gösteren fiyatlı akıllı bileklik modelleri!

1 – Huawei Band 3e

En ahenk gösteren fiyatlı akıllı bileklikler listemizde sizler amaciyla en emin ve uzunca süreli kullanabileceğiniz markaları listelerken, ücret ve performanslarını da detaylıca inceledik. Listemizin en başında da 100 Lira ücret etiketi ile karşımıza çıkan Huawei Band 3e geliyor.

Huawei Band 3e, 0.5 inç‘lik PMOLED kara ak tek ekran ile karşımıza çıkıyor. Bluetooth bağlantı ile cihazınıza kolayca bağlayabileceğiniz akıllı bileklik, 50 metreye civarindan da suya dayanıklılık gösteriyor. 14 günlük uzunca kullanım süresi ile de karşımıza çıkan bileklik, başka bilekliklerde olmayan acayip tek özellikle de dikkat çekiyor.

Bütçe arkadaşı en ahenk gösteren fiyatlı akıllı bileklikler! - ShiftDelete.Net

Bilekliği kutudan çıkan aparat ile ayakkabınıza bağlayabilir ve akıllı devinim takibi özelliği ile spor yaparken Bir hayli veriye dahada doğru tek şekilde erişebilirsiniz. Spor yaparken veyahut günlük kullanımda ahenk gösteren fiyatlı tek akıllı bileklik arıyorsanız, bu bileklik seçenek edilebilir modeller arasında.

akıllı bileklik modelleridiğer ahenk gösteren fiyatlı akıllı bileklik modellerien ahenk gösteren fiyatlı akıllı bileklik modellerien ahenk gösteren fiyatlı akıllı bileklikleruygun fiyatlı akıllı bileklik modelleriuygun fiyatlı akıllı bileklikler

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir