• Anasayfa
  • >
  • Oyun
  • >
  • Call of Duty: Warzone büyük güncelleme aldı

Call of Duty: Warzone büyük güncelleme aldı

  • admin
  • Haziran 30, 2020
  • 0

Son günlerde en çok oynanan oyunlardan biri olan Call of Duty: Warzone, büyük bir güncelleme aldı. 4. sezon içinde gelen güncelleme silahtan operatöre, haritadan oyuncu sayısına birçok yeniliği beraberinde getirdi.

Yakın bir tarihte de oyuncular, oyunun 4. sezonuna kavuşmuştu. Sezon güncellemesinin ardından yaklaşık 30 GB boyutunda bir güncelleme geliyor. Oyun, yüksek boyutlu güncellemeleriyle daha önceden de adından söz ettirmişti.

Call of Duty: Warzone güncelleme neler içeriyor?

Hayatta kalma oyunları arasında en popülerden biri olan Warzone, geliştirilmeye devam ediliyor. Diğer “battle royale” oyunlarına karşı kendine has oynanışıyla dikkat çeken oyun, yeni güncellemede en dikkat değişikliklerden biri Warzone modu için geldi. Artık modda 200 oyuncuya kadar oynamak mümkün olacak. Bu da haritada 50 takımın yer alacağı anlamına geliyor. Bu adımla birlikte oyuncuların, haritada çok daha fazla düşman grupla karşılaşması amaçlanıyor.

Güncellemelerden biri de Modern Warfare için yapıldı. Cheshire Park ismi verilen harita, takım savunma moduyla oyuncularla birlikte olacak. Bu mod sayesinde bayrak savunma modunu yeni haritada oynamak mümkün olacak. Yeni yakınlaştırıcı optikle birlikte çevredeki askerleri taramak ve işaretlemek mümkün olacak. Böylelikle haritada yer alan düşmanları yok etmek daha kolay olacak. The Rytec AMR ismi verilen silah da yarı otomatik keskin nişancı silahı olarak oyuncularla olacak.

call of duty: warzone güncelleme

Juggernaut Royale ismi verilen modda da oyun başlangıcında 3 paket haritaya inecek. Bu paketi almayı başaran oyuncular, güçlü özelliklere sahip silah ve ekipmana sahip olacak. Eğer bu ekipmanı alan bir oyuncu ölürse Gulag’a gidecek ve yeni bir Juggernaut paketi haritaya inecek.

Call of Duty: Warzone güncelleme içinde, son zamanlarda popüler silah olan Grau özelliklerinde de düşüşe gidildi. Artık silahın verdiği hasar eskisi kadar yüksek olmayacak ve kullanırken sekmesi artacak. Bu silah son günlerde oyuncuları rahatsız etmeye başlamıştı. Çünkü, birçok ölüme Grau sebep oluyordu.

Tam olarak 29.95 GB olan güncelleme oyuncular tarafından indirilmeye başlandı. Ancak oyun sunucularındaki yoğunluk nedeniyle güncellemenin inmesi uzun sürebiliyor. Daha önceden de sunucuların yüksek indirme değerlerini sunamaması eleştiri almıştı.

Call of Duty: Warzonecall of duty: warzone güncellemewarzonewarzone güncelleme

Kaynak :shiftdelete

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir