• Anasayfa
  • >
  • Tekno TV
  • >
  • Çamaşır makinesinde para yıkadık: Vestel CMI 10912 GI

Çamaşır makinesinde para yıkadık: Vestel CMI 10912 GI

  • admin
  • Haziran 6, 2020
  • 0

Vestel CMI 10912 GI çamaşır makinesi analiz videosu ile karşınızdayız. Bu videomuzda Vestel vakit Işığı Teknolojisi ile dikkat çeken çamaşır makinesine yakından bakıyoruz. Vestel CMI 10912 GI nitelikleri ile alakalı bütün detaylar değiniyoruz. Ayrıca, makinede kazanç dahi yıkıyoruz.

Vestel CMI 10912 GI çamaşır makinesi inceleme

Gün Işığı teknolojisi ile gelen Vestel çamaşır makinesi, A+++ enerji sınıfında ve 10 kilogram yük kapasitesine sahip. Makine ile alakalı dahada çok bilgi almak amaciyla buraya tıklayabilirsiniz.

Dilerseniz lafı dahada çok uzatmadan sizleri Vestel çamaşır makinesi analiz videosu ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

Makine ile alakalı dahada çok bilgi almak amaciyla buraya tıklayabilirsiniz.

Vestel CMI 10912 GI çamaşır makinesi özellikleri

Vestel CMI 10912 GI çamaşır makinesi özellikleri ile alakalı detaylara baktığımızda, Sonradan ek et özelliğinin öne çıktığını görüyoruz. Yani, kullanıcı makineyi çalıştırdığı durumda, unuttuğu kıyafetlerini makineye kolaylıkla ekleyebiliyor. Çamaşırlarınızın makinede bekleyip kırışmasını engellemek amaciyla geliştirilmiş Bitiş vakit Ayarı özelliği ile makinenin durma saatini kullanıcı belirliyor.

Türkiye’de 22:00 – 06:00 saatleri arasında akım ücretlendirmeleri dahada düşüktür. Makinedeki Eko vakit Ayarı etkin olduğunda makine, bu saat aralığında çalışıyor, akım ücretinden tasarruf yapılmasını sağlıyor.

Makinenin en hatri sayilir büyüklükte kozlarından biri elbette Gün Işığı Teknolojisi. Güneş ışınlarının temizleyici tesirinden ilham alınarak tasarlanan nihayet teknoloji hususi fotokatalitik filtre, buzdolabı içerisindeki havayı temizliyor. Fotokatalitik filtre modülü, oluşan perişan kokuları hususi filtresinden geçirerek kitir havanın içeride sirküle olmasını sağlıyor ve onları yüzeylere sinmeden yok ediyor.

gün ışığı teknolojisivestelVestel CMI 10912 GIVestel CMI 10912 GI çamaşır makinesiVestel CMI 10912 GI çamaşır makinesi özellikleriVestel CMI 10912 GI çamaşır makinesi inceleme

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir