Cumhurbaşkanı hangi telefonu kullanıyor?

  • admin
  • Haziran 8, 2020
  • 0

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ne marka telefon kullanıyor? Dün Erdoğan’ın resmi Twitter hesabından bir fotoğraf paylaşıldı. Bu fotoğrafta ise bizim en çok dikkatimizi çeken nokta kullandığı telefon oldu. Peki, Cumhurbaşkanı hangi telefonu kullanıyor? Bu videomuzda merak edilen bu soruyu sizlerle birlikte yanıtlamaya çalışıyoruz.

Cumhurbaşkanı hangi telefonu kullanıyor?

Erdoğan’ın Twitter hesabından “Ankara’da mesaiye devam…” yazısıyla birkaç fotoğraf paylaşıldı. Biz de bu fotoğraflardan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ne marka telefon kullanıyor? sorusuna yanıt aradık. Tweeti de videonun hemen altında bulabilirsiniz.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri video ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

Aşağıdaki tweette de gördüğünüz gibi Erdoğan’ın Twitter hesabından birkaç fotoğraf paylaşıldı. Bizim de bu paylaşımlarda dikkatimizi çeken en önemli nokta elindeki telefon oldu. Her ne kadar kılıflı bir telefon olsa da arka kamera tasarımından ve telefonun büyüklüğünden bu modelin iPhone 8 olabileceğini söyleyebiliriz. Ancak, ihtimaller bununla sınırlı değil. Tasarımdan Huawei ya da Honor markalı bir telefon olabileceği ihtimali de bulunuyor. Fakat, en güçlü ihtimalin iPhone 8 Plus olduğunu söyleyebiliriz. Bu arada geçen yıl General Mobile, Erdoğan’a özel bir GM9 Pro üretmişti. Kamera tasarımı her ne kadar iPhone 8 Plus ile benzerlik gösterse de telefonun arkasında fiziksel bir parmak izi okuyucu bulunuyor. Erdoğan’ın elindeki telefonun kılıfında ise parmak izi okuyucu kısmı yok. Bu da GM9 Pro ihtimalini ortadan kaldırıyor.

akıllı telefoncumhurbaşkanıcumhurbaşkanı hangi telefonu kullanıyorcumhurbaşkanı ne marka telefon kullanıyorcumhurbaşkanı recep tayyip erdoğancumhurbaşkanı telefonuerdoğanerdoğan’ın telefonugeneral mobile gm9 proiphone 8 plusrecep tayyip erdoğanrecep tayyip erdoğan twitterrecep tayyip erdoğan twitter hesabıtayyip erdoğan

Kaynak :shiftdelete

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir