Dev ekranlı Honor X10 Max geliyor! İşte fiyatı

  • admin
  • Temmuz 1, 2020
  • 0

Birçok kullanıcının heyecan ettiği Honor X10 Max fiyatı nihayet alana çıktı. Yarın Honor 30 Lite modeli ile birlikte sahneye çıkacak var olan dev ekranlı telefon, Çin’in yasamsal medya platformu olarak adlandırılan Weibo’da gündeme getirildi.

Honor X10 Max ücreti amaciyla tek İzah bekleniyor

7.02 inç büyüklüğünde var olan ekranı ile dikkatleri üstüne çeken bu Çinli telefon, Full HD Plus teknolojisinden besleniyor. Damla çentik mimarisi ile üretilen X10 Max, RGBW altyapısından yararlanacak.

Bu altyapı sayesinde hemide ekran parlaklığı artacak ayni vakitte da güç tüketimi azalacak. 780 nit parlaklığa sahip var olan bu cihaz, HDR 10 teknolojisini destekliyor. TUV Rheinland, bu telefona mavi ziya filtresi sertifikası vermeyi ahenk gösteren gördü.

Honor X10 Max fiyatı

Bataryası 5000 mAh var olan Honor X10 Max, üç değişik seçenek ile karşımıza çıkacak. Bu seçenekler arasında bulunan modeller açıklandı. İlgili modeller şu şekilde: 6 GB RAM ve 64 GB depolama alanı, 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanı ve 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanı.

Yakın Alan İletişimi (NFC) özelliğine sahip var olan X10 Max, üç değişik renk seçeneğine ev sahipliği yapıyor. Bu renk alternatifleri arasında siyah, mavi ve gümüş bulunuyor. Peki teknik özelliklere göre değişen fiyatlandırmalar nasıl olacak?

Honor X10 Max

Alınan bilgilere göre 6 GB RAM ve 64 GB depolama alanına sahip var olan model, 2.399 Çin yuanı karşılığında satışa sunulacak. Bu fiyat, vergiler dahil olmadan, 2.326 Türk lirasına tekabül ediyor. Ayrı olarak bu cihazda 5G teknolojisi de mevcut.

6 GB RAM ve 128 GB depolama alanı ile donatılan aygıt ise 2.599 Çin yuanı karşılığında satın alınabilecek. Bu ücret ise, tekrar vergiler dahil olmadan, 2520 Türk lirasına eşit geliyor.

Honor X10 Max ne kadar

8 GB RAM ve 128 GB depolama alanı eşliğinde hizmet vermesi beklenen modelin ücreti Daha alana çıkmadı. nihayet olarak bu cihazın önünde çözünürlüğü 8 Megapiksel var olan tek kamera yer alıyor. art tarafta ise iki adet kamera bulunuyor: 48 Megapiksel ve iki Megapiksel.

Son olarak Honor markasının tertemiz akıllı telefonu MediaTek Dimensity 800 işlemcisini kullanacak. Bu işlemcide bulunan çekirdeklerden dört tanesi 2 GHz hızında çalıştırılıyor ve Cortex-A76 mimarisini kullanıyor.

Dev ekranlı: Honor X10 Max nitelikleri sızdırıldı

Dev ekranlı: Honor X10 Max nitelikleri sızdırıldı

Dev ekranlı Honor X10 Max nitelikleri alana çıktı. Bu telefon ekran büyüklüğü ile Bir hayli kullanıcıyı şaşırttı. Kendisinin görünüşü nasıl?

Geriye var olan başka çekirdekler ise Cortex A55 tabanından besleniyor ve iki GHz hızında çalıştırılıyor. Bu akıllı telefonun Türkiye’de satılıp satılmayacağı Daha belli değil. Sizce X10 Max modelinin başarılı olma şansı ne kadar?

7 ‘ telefonDamla çentik telefonDamla çentikli akıllı telefonDamla çentikli telefonDamla çentikli telefonlarHonor X10 MaxHonor X10 Max çıkış tarihiHonor X10 Max özellikleriHonor X10 Max fiyatıHonor X10 Max ne kadarHonor X10 Max tanıtım tarihi

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir