Dünyanın en pahalı iPhone’ları: Liste gerçekten ilginç!

  • admin
  • Haziran 21, 2020
  • 0

Dünyanın en pahalı iPhone’ları listesinde hem en lüks iPhone modellerini hem de en pahalı iPhone tasarımlarını bulabileceksiniz.  iPhone model telefonlar. şu an için hayatımızda en başarılı akıllı telefonlar arasında yer alıyor. Gerek tasarımı, gerek kamerası gerekse işlemcisiyle milyonlarca kişiyi etkileyen Apple, standart malzeme ve tasarım ile bu telefonları kullanıcılarla buluşturuyor.

Bu telefonlar ise genel anlamda seri üretim bandına girmiş olduğu için birbirine benzer ve aynı zamanda çok da yüksek olmayan rakamlara satılııyor. Elbette sizin için hazırladığımız dünyanın en pahalı iPhone’ları listesi, klasik ve son model bir iPhone’un çok çok üstünde rakamlara ulaşıyor.

Dünyanın en pahalı iPhone’ları listesinde ilginç tasarımlar var

İlk paragraflarda da söyledik, örneğin iPhone 11 Pro Max şu an için Türkiye’de oldukça yüksek rakamlara satılıyor. Bu durum diğer birçok ülke için de geçerli. Diğer ülkeler için de kendi para birimlerine göre iPhone 11 Pro Max 512 GB versiyonu çok pahalı olabiliyor.

Altın kaplama, değerli taşlar veya madenlerden, özel tasarımlara kadar varan varyasyonlarıyla birlikte iPhone modellerinin fiyatları oldukça yükseliyor. Zaten bir avuç insana seslenen, sınırlı üretim olan ya da özel sipariş üzerine hazırlanan bu iPhone modelleri arasında çok uçuk fiyatlara çıkanlar da bulunuyor.

Altın kaplama, özel tasarım iPhone 11 Pro

dunyanin-en -pahali-iPhone-lari-en-luks-iphone-en-pahali-iphone-01

OJ Exclusive özel tasarım ve istek üzerine hazırlanan altın kaplama, pırlanta taşlar ve gerçek deri detaylar ile telefonları lüks hale getiriyor. Telefona eklenen 24 ayar altın kaplamalar yetmiyormuş gibi aynı zamanda pırlanta, swaroswski taşı ve benzer özel taşlar ile bu telefon için özel sipariş verebiliyorsunuz.

Eklenen her detay ile birlikte fiyat etiketinin yükseldiğni görüyoruz minumum düzeyde 5 bin dolardan başlayan bu telefonun, eklenen diğer detaylarla birlikte 10 bin dolar ve üzerine satın alındığını söyleyebiliriz.

Geçmişten günümüze iPhone modelleri!

Geçmişten günümüze iPhone modelleri!

9 Ocak 2007’de Steve Jobs tarafından tanıtılan ilk iPhone’un üzerinden 13 yıl geçti. Geçmişten günümüze iPhone modelleri ile karşınızdayız.

altın kaplama iphoneCyberPhone iPhone 11 Prodünyanın en pahalı iPhone’larıDünyanın en pahalı iPhone’ları listesien pahalı iphoneen pahalı iPhone modellereiPhoneiPhone 1 Pro maxiphone 11iphone 11 proiPhone Xlüks iphone

Kaynak :shiftdelete

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir