En çok harcama yapılan mobil uygulama açıklandı

  • admin
  • Mayıs 12, 2020
  • 0

TikTok Bir hayli kişi amaciyla ”aman ne yükleyeceğim” diyeceği tek uygulama olsa da tekrar de popülerliğini karantina günlerinde artırmış benzeri duruyor. SensorTower nisan ayında en çok harcama yapılan uygulamalar listesi yayımladı. Bu listede başarısını tazeleyen ve rekor denecek harcamalara imzasini atılan TikTok başta yer aldı. TikTok kullanıcıların en çok harcama yaptığı mobil uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Peki uygulama içinde kaç dolar harcama yapıldı?

En çok harcama yapılan mobil uygulama: TikTok oldu

SensorTower hazırladığı listeye tabiki mobil oyunları ek etmedi bunun yanında en çok harcama yapılan evvel beş uygulama arasında hayat genelinde TikTok’tan ardindan YouTube, Tinder, Disney Plus ve Tencent Video yer alıyor. Kullanıcılar TikTok uygulamasında Yalnızca nisan ayında 78 milyon dolardan çok harcama yaptı.

En çok harcama yapılan mobil uygulama-01

Rapora göre, kullanıcılar geçen ay TikTok’ta hemide iOS ayni vakitte da Android‘de 78 milyon dolardan çok harcadı. TikTok, App Store’un ay amaciyla En Çok Hasılat Yapan uygulamalar listesinde tek numarada kendisine yer buluyor.

Bunların yanında iOS kullanıcıları en çok, TikTok, YouTube ve Tinder amaciyla harcama yapıyor. Android kullanıcıları ise, Google One, Disney Plus ve BIGO Live isimli uygulama amaciyla harcama yapıyor.

Aslında TikTok ve YouTube kullanıcıların hemide en çok vakit geçirdiği ayni vakitte da en çok harcama yaptığı müsterek uygulamalar arasında yer alıyor. Kullanıcı sayılarına ve indirilme rakamları da Zati bu yorumları doğruluyor. tertemiz rakamlar ile de alana çıktığı üzere TikTok en çok harcama yapılan uygulama diyebiliriz.

Siz en çok hangi mobil uygulamada harcama yapıyorsunuz? Yorumlarda bizlerle paylaşın.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir