Epic Games bir süredir beklenen sisteme geçti!

  • admin
  • Mayıs 20, 2020
  • 0

Epic Games şu sıralar gündemimize çok sık girmeye başladı. çünkü geçenlerde 21 Mayıs tarihine civarindan fiyatsız dağıtacağını duyuru ettiği GTA 5 ile oyun mağazası yoğunluktan kaynaklı olarak tek vakit çöktü. Kısa müddette bu meselesi düzelten Epic Games mağazası amaciyla şimdi tertemiz tek kalite geliyor. Epic Games self servis iadesi yapmayı sağlayacak. mevzubahis oyun iadelerinde Bir takım şartlar bulunuyor.

Yeni güncelleme ile gelen Epic Games self servis iadesi

Epic Games art iade asamalarini dahada basit ve iyi vaziyete getirmek amaciyla tertemiz tek güncelleme yayımladı. Bu güncellemeye göreyse kullanıcılar artık tek oyunu aldılarsa ve bu oyunu art iade etmek isterlerse 14 hergün tek süreleri olacak ve bu oyunu iki saatten az oynaması gerekecek.

Yani oyunu beğenmemeye ve art iade etmeye karar saglamak amaciyla tek saatten belli tek süre çok zamanınız var. eğer bu koşulları sağlarsanız kolaylıkla oyunu art iade edebiliyorsunuz. Epic Games yenilenen art iade sistemi ile birlikte oyunseverlerin dahada çok oyunu deneyimleyebilmesini ve seveceği oyunları kütüphanesinde tutmasını sağlıyor.

Benzer tek art iade sistemi Steam‘de Zati halihazırda bulunuyor. tertemiz güncellemesiyle Epic de bu art iade sistemine kendisini entegre ediyor.

Geri ödemeyi almak amaciyla Epic Games’in internet sitesinde hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Bunun derhal peşinden sağ üstteki “Hesap” menüsüne tıklamanız ve “İşlemler” sekmesine gitmeniz lazım. İade etmek istediğiniz oyuna tıklayın ve “Geri Ödeme” seçeneğini belirtin. eğer vaziyetiniz uygunsa(14 vakit ve toplamda iki saat oynamamış olmak) kazanç iadesi kısa müddette geliyor.

epic gamesepic games oyunEpic Games self servis iadesiEpic Games self servis iadesi nasıl yapılırEpic Games yenilenen art iade sistemi

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir