FujiFilm XT-4 inceleme – Canon ve Sony ağladı mı?

  • admin
  • Temmuz 15, 2020
  • 0

ShiftDelete.Net olarak tertemiz tek video ile karşınızdayız. Bu videomuz da ücret ve performans oranıyla dikkat çeken Fujifilm X-T4 DSLR kamerasının detaylarına sizlerle birlikte bakıyoruz. İçerik üreticileri ve şuurlu manada işler yapan kişilere hitap eden  Fujifilm X-T4 kullanıcısına neler sunuyor?

Fujifilm X-T4 DSLR analiz videosu ile karşınızdayız

Son zamanların popüler DSLR kamerasının detaylarına bu video da bakıyoruz. Fiyat performans oranlarıyla dikkat çeken ve kısa tek müddette kullanıcılar tarafından oldukça seçenek edilen Fujifilm X-T4 kullanıcısına neler sunuyor? Sözü dahada çok uzatmadan sizi video ile baş başa bırakalım. İyi seyirler

Fujifilm X-T4’ü nereden satın alabilirim?

Fujifilm X-T4’ü buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Redmi Note 9S yok satmaya ayni ritimde devam ediyor! - ShiftDelete.Net

Rode Videomic Pro+’ı nereden satın alabilirim?

Rode Videomic Pro+’ı buraya tıklayarak satın alabilirsiniz. 

Redmi Note 9S yok satmaya ayni ritimde devam ediyor! - ShiftDelete.Net

Fujifilm X-T4 özellikleri

Fujifilm X-T4 özelliklerine bakacak olursak sensör tarafında 26.1MP X-Trans CMOS dört sensörü ile karşılaşıyoruz. görsel işleme görevini ise X-Processor 4 burada yapıyor. Yenilenen otomatik odaklama sistemi ile birlikte 0.4 saniye benzeri tek müddette otomatik odaklama yapabilen bu kamera dikkatleri fazkasuyka çekiyor.

Özellikle vLog çeken kullanıcılar amaciyla oldukça ideal var olan bu kamera, görsel sabitleme teknolojisi IBIS ile oldukça iyi işler sunabiliyor.

Aynasız  tek resim makinesinden bahsediyoruz. Video tarafında bu kamera oldukça mühim tek yere sahip. Video detaylarına bakacak olursak X-T4 teknik detaylarında  4K 60 FPS video kaydı 400 Mbps bitrate değeriyle karşılaşıyoruz. LOG video kullanmak istek eden şuurlu kullanıcılar amaciyla 10-bit F-Log kayıt özelliği de Fujifilm X-T4’de bizlere sunuluyor.

1080p çözünürlükte ise bu kamera 240 FPS ve 120 FPS video kaydı yapılabiliyor. Ağır çekim tarafında da 1080p 240 FPS kullanımı mümkün.

Fujifilm X-T4‘de dokunmatik LCD tek ekran da yer alıyor. Bu ekran sayesinde dokunmatik olarak kayıt işlemine giriş yapabilirsiniz. Bunun dışında ekrana kısa yollar ekleyebiliyorsunuz.

Sürekli resim çekimi ile alakalı da saniyede 15 kare çekime bu kamera ile ulaşabiliyorsunuz. Bu kamera depolama tarafında da aynasız resim makinesi üzerinde çift SD kart slotu yer alıyor.

5 çayıcanlı yayınfujifilmfujifilm xt-4Fujifilm xt-4 özelliklerifujifilm xt-4 incelemesdnsdncevaplıyorshiftdeletenetvideo inceleme

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir