• Anasayfa
  • >
  • Yazılım
  • >
  • Galaxy A11 kullanıcılarına Android 11 müjdesi!-detaylar haberde

Galaxy A11 kullanıcılarına Android 11 müjdesi!-detaylar haberde

  • Mayıs 16, 2021
  • 0

Samsung, bütçe arkadaşı ve ortada derslik telefonları amaciyla Android 11 güncellemesini dağıtmaya ayni ritimde devam ediyor. Amiral gemisi ve başka üst segment telefonlar aylar öncesinden bu güncellemeyi alırken, şimdi ise giriş seviyesi Galaxy A11 heyecanla beklenen Android 11‘e kavuştu.

Galaxy A11, geçtiğimiz sene Kasım ayında piyasaya sürüldü ve Android 10 tabanlı One UI Core 2.x arayüzüyle kutudan çıktı. Cihazın piyasaya sürülmesinden tam tek sene ardindan Samsung, Android 11 güncellemesini bütçe arkadaşı modeli amaciyla nihayet sundu.

Galaxy A11 Android’in en tertemiz sürümüne kavuştu

Samsung’un bütçe arkadaşı telefonu Galaxy A11, yayınlanan Android 11 güncellemesiyle birlikte One UI Core 3.1 arayüzüne de kavuştu. Şirket  bu güncellemeyi evvel olarak Panama’daki kullanıcılarına sundu. ama bu dağıtım OTA yoluyla olduğu amaciyla başka kullanıcıların da ani çok vakit içinde Android 11 güncellemesini alması bekleniyor.

Samsung Galaxy A11

Galaxy A11 amaciyla Android 11 güncellemesi ‘A115MUBU2BUE1’ yapı numarasıyla geliyor. aygıt bu sürümle birlikte Android 11’in ve One UI Core 3.1‘in yeniliklerine kavuşurken, aynı zamanda güvenlik yaması da Mayıs 2021 olarak güncellendi.

Sizlerde tertemiz güncellemenin cihazlarınıza gelip gelmediğini manuel olarak denetim etmek için; Ayarlar-Yazılım güncelleme-İndir ve yükle seçeneklerine gidebilirsiniz.

Samsung, giriş seviyesindeki A11 modeli amaciyla asgari dört senelik güvenlik yaması sağlayacağını vaat ediyor. Dolayısıyla bütçe arkadaşı bu telefon, güvenlik güncellemelerini 2024 seneye civarindan alacak. ama bu vaatlerin Yalnızca güvenlik yamalarından ibaret olduğunu belirtmekte yarar var. çünkü şirket üç hatri sayilir büyüklükte Android güncellemesi programına bu telefonu dahil etmedi. büyük olasılık aygıt Android 12’yi de alarak miadını dolduracaktır diye olasılık ediyoruz.

android 11galaxy a11Galaxy A11 Android 11samsung

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir