Galaxy A51 ve A71’in kamerası artık daha yetenekli!

  • admin
  • Temmuz 8, 2020
  • 0

Samsung’un Şubat ayında tanıtımını gerçekleştirdiği Galaxy S20 serisi şirketin sunduğu en iyi çözüm olsa da, beklenilen satış rakamlarına ulaşabilmiş değil. özellikle telefon fiyatlarındaki artış sonrasında ortada düzey modellere alaka oldukça arttı. Geçtiğimiz sene Galaxy A50 ve A71 ile çok satış rakamlarına ulaşan Samsung bu sene Galaxy A51 ve A71 ile aynı başarıyı sürdürüyor.

Tabi, bu cihazları tertemiz özellikler ile donatmaya ayni ritimde devam ediyor. Sensörler ve lensler ağırbaşlı ehemmiyete sahip olsa da, alici resim ve video klipler amaciyla yazılım ve işlemcinin önemi oldukça fazla. Bu kapsamda Samsung telefonlarında görsel işleme ile alakalı gelişmiş işlemcilere yer vermeye itina gösteriyor.

Galaxy A51 ve A71 kamerası Galaxy S20 özelliklerine kavuştu!

Cihazların kameralarının görsel kalitesinde tek artış olmasa da, tertemiz özellikler ile güçlendirilmesi dahada çok seçenek sunuyor. Galaxy S20 serisinde bulunan tek çekim, filtrem ve parlak gece modu nitelikleri her iki cihaza geldi.

Bunun yanı sıra klavye ve Galeri uygulamaları da güncellendi. Hızlı paylaşım ve müzik paylaşımı özelliklerinin yanı sıra, metni direk klavyeden çevirmek mümkün vaziyete geldi. Klavyede iki parmağınızla sola veyahut sağa hızlıca kaydırarak, en nihayet işlemi art alabilir, tekrar yapabilirsiniz.

Tüm bunlara ekstradan hatali düzeltmelerine ve genel iyileştirmelere ev sahipliği yapan güncelleme Galaxy A51 amaciyla A515FXXU3BTF4, Galaxy A71 amaciyla A715FXXU2ATG1 sürüm numarasına sahip.

Galaxy A51Galaxy A71Galaxy S20samsung

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir