Galaxy Note 20 renkleri belli oldu!

  • admin
  • Haziran 15, 2020
  • 0

Samsung‘un çoklukla yaz aylarında tanıttığı Galaxy Note serisinin tertemiz üyesi ile alakalı sızıntılar gelmeye ayni ritimde devam ediyor. Daha tarihi belli olmasa da Ağustos ayı içinde tanıtılması beklenen Samsung Galaxy Note 20 renkleri belli oldu. Galaxy Note 20 Plus ve tertemiz katlanabilir telefonun renklerinin de belli olduğu söylemler arasında!

Samsung Galaxy Note 20 renkleri belli oldu!

Samsung’un tertemiz Galaxy Note serisi geçtiğimiz günlerde düz ekranlı tasarımıyla karşımıza çıkmıştı. Özellikleri Daha netleşmese de tasarımı derhal hemen Tamamiyle netleşen cihazlar ile alakalı sızıntılar gelmeye ayni ritimde devam ediyor. bu erken de Galaxy Note 20, Note 20 Plus ve Z Flip 5G renkleri ile alakalı sızıntı geldi.

İsabetli sızıntılarıyla tanınan Ishan Agarwal, Tamamiyle doğru olduğunu argüman ettiği renkleri Twitter hesabında paylaştı. Geçtiğimiz günlerde Hollanda’daki tek internet sitesinde görüntülenen renklerle uyuştuğu amaciyla cihazların renk seçeneklerinin doğru olduğu düşünülüyor.

Samsung Galaxy Note 20 renkleri belli oldu! - ShiftDelete.Net

Galaxy Note 20’nin argüman edilen renklerine bakacak olursak gri, nane yeşili ve bakır olarak üç değişik varyantla karşımıza çıkacak. elbette bu renk seçeneklerine ek renklerin olma olasiligi de bulunuyor. Galaxy Note 20 Plus ise bakır, beyaz ve siyah tonları ile satışa çıkacak.

Note 20 ailesi ile birlikte duyurulması beklenen Galaxy Z Flip 5G modeli ise siyah, gri ve bakır renkleri ile karşımıza çıkabilir. Samsung bu sene geçtiğimiz seneye göre dahada mat ve tekil renklerle karşımıza çıkacak benzeri duruyor. Önümüzdeki günlerde tertemiz renk seçeneklerinin de render görüntülerinin sızdırılması bekleniyor.

galaxy note 20 plusGalaxy Z Flip 5G renklerisamsung galaxy note 20Samsung Galaxy Note 20 ekran özellikleriSamsung Galaxy Note 20 PlusSamsung Galaxy Note 20 Plus renkleriSamsung Galaxy Note 20 renkleriSamsung Galaxy Z Flip 5G renkleri

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir