Galaxy S20 Lite tanıtım tarihi sızdırıldı! İşte özellikleri

  • admin
  • Haziran 26, 2020
  • 0

Amiral gemileri Galaxy S10 ve Note 10’un ahenk gösteren fiyatlı versiyonlarını piyasaya süre gelen Samsung’un eş tek adımı Galaxy S20 serisinde atacağını dahada evvel size duyurmuştuk. Galaxy S20 Lite ile alakalı alana çıkan detaylara yenileri eklenmeye ayni ritimde devam ediyor.

Galaxy S20 Lite tanıtım tarihi ne zaman?

Güney Kore merkezli ETNews’in paylaştığı habere göre, Galaxy S20’nin ahenk gösteren fiyatlı çesidi Ekim ayında piyasaya sürülecek. Hem de cenup Koreli üreticinin dahada iyi tek algı yaratabilmek amaciyla ad değişikliğine gideceği argüman ediliyor.

S-Pen kalemin yer alacağı ve bu kapsamda Galaxy Note serisine yakınlığı vurgulamak yerine Galaxy S20 Pen Edition olarak adlandırılacağı dile getiriliyor. Bunun yanı sıra telefonun S20 Fan Edition veyahut beklediğimiz benzeri Başka bir deyişle S20 Lite olarak adlandırılacağı argüman ediliyor.

Beklendiği benzeri telefon One UI 2.5 arayüzü ile kutudan çıkacak ve işlemci tarafında Snapdragon 865’den güç alacak. Bu kapsamda “Lite” ibaresini taşımasına karşın tek amiral gemisi ile karşı karşıya olacağımızı kolayca belirtebiliriz.

Teknik özelliklerin art kalanı şu anda bilinmezliğini koruyor. Samsung’un Ağustos ayında Galaxy Note 20 serisi ve Galaxy Fold iki ile kullanıcıların karşısına çıkacağına anımsatmak isteriz. Galaxy S20 Lite tanıtım tarihi ve nitelikleri ile alakalı ne düşünüyorsunuz?

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir