Galaxy S21 serisi için tanıtım videosu sızdırıldı!

  • Aralık 9, 2020
  • 0

Unpacked 2021 etkinliği yaklaştıkça Samsung Galaxy S21 serisi amaciyla her geçen vakit tertemiz tek sızıntı ile karşı  karşıya kalıyoruz. Lansman öncesi, Galaxy S21, S21 Plus ve S21 Ultra yeni sezon modelleri amaciyla evvel tanıtım videosu  alana çıktı. takriben tek dakikalık var olan bu açılış videoları, Galaxy S21 serisi tasarımı amaciyla de hakikat manada düşünce veriyor.

Galaxy S21, S21 Plus ve S21 Ultra tasarımı detaylandı

Paylaşılan bu kısa görüntülerde, Galaxy S21, Galaxy S21 Plus ve Galaxy S21 Ultra modellerinin tasarımları hatri sayilir büyüklükte oranda alana çıkmış oldu. Sızdırılan videoda Galaxy S21 ve S21 Plus tasarımı noktasında Phantom Violet denilen parlak tek eflatun renk ile karşı karşıya kalıyoruz.

İlginç var olan ise kameranın parlak eflatun rengine ahenk sağlayan parlak bakır renkle kaplı olması. Samsung dahil olmak üzere akıllı telefon markaları, kamera çıkıntılarını kara renkte veyahut gövdeyle aynı renkte kullanmayı seçenek ediyor.

galaxy s21 tanıtım, galaxy s21 tasarımı, unpacked 2021, galaxy s21 plus tasarımı, galaxy s21 ultra tasarımı

Yine dahada evvel alana çıkan görüntülerde de bu parlak eflatun renk amaciyla kamera çıkıntısı tekrar aynı renkte kullanıldığı görülmüştü. Bu tercihin Yalnızca belli renklerde mi olduğu yoksa bütün S21 ve S21 Plus modellerini mi kapsadığı ise Daha bilinmiyor. Bu iki modelde karşımıza çıkacak üçlü kamera kurulumunun 12 piksel anne sensör, 12 piksel Ultra geniş açı ve 64 piksel telefoto şeklinde karşımıza çıkması bekleniyor.

galaxy s21 tanıtım, galaxy s21 tasarımı, unpacked 2021, galaxy s21 plus tasarımı, galaxy s21 ultra tasarımı

Ancak Galaxy S21 Ultra videosunda karşımıza çıkan kara renk ve kara kamera kaplaması, bu tercihin Yalnızca belli renk kombinasyonlarında karşımıza çıkabileceğini gösteriyor. tekrar bu kaplamanın incelerek bütün çerçeveyi kapladığı da görülüyor.

Galaxy S21 serisi şarj aleti olmadan satılabilir!

Galaxy S21 serisi şarj aleti olmadan satılabilir!

Apple, kutudan şarj aleti ve kulaklığı kaldırmıştı. Şimdi ise tek iddiaya göre, Galaxy S21 serisi şarj aleti olmadan satışa sunulabilir.

Galaxy S21 ve S21 Plus tarafında görülen bu tasarımsal değişim S21 Ultra modelinde de kendisini koruyor. Galaxy S21 Ultra modelinde, başka modellerden değişik olarak 4’lü kamera kurulumu ve kavisli tek ekran tasarımı ile karşımıza çıkıyor.

Bu 4’lü kamera kurulumu ise 108 Megapiksel anne sensör, 12 Megapiksel ultra geniş ve 10 piksel 3x telefoto ve 10 piksel 10x süper telefoto yakınlaştırmalı tek bir periskop kamera ile karşımıza çıkması bekleniyor. Üst kısımda ise S20 Ultra’nın derinlik algılayabilen TOF sensör adina tek lazer otofokus sistemi kullanacağı düşünülüyor.

Peki siz ne düşünüyorsunuz, 14 Ocak’ta düzen etmesi beklenen Unpacked 2021 ile nasıl bir Galaxy S21 serisi karşımıza çıkacak? Yorumlarınızı bekliyoruz.

galaxy s21Galaxy s21 ailesigalaxy s21 serisigalaxy s21 tanıtım videosuGalaxy S21 tasarımı

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir