Galaxy Z Fold 3 nasıl olacak? İşte ilk tahminler

  • Ekim 23, 2020
  • 0

2019 yılının başlarında duyurulmasıyla akıllı telefon pazarında hatri sayilir büyüklükte alaka toplayan Galaxy Z Fold, türünün evvel örneklerinden biri olmuştu. Katlanabilir telefonlar hayatımıza gireli Bir hayli uzunca vakit olmadığı amaciyla pazarda Bir hayli ek bulunmuyor. Hâl bunun benzeri olunca her sene kalıpları yıkacak modeller bekliyoruz. İkinci kuşak çıkalı Daha aylar olmuşken Galaxy Z Fold 3 ile alakalı Bir takım söylemler bulunuyor.

Galaxy Z Fold üç S-Pen sürprizi ile gelebilir

Birkaç ay evvel Samsung 360 derece dönebilen menteşeyi akıllı telefonlarında kullanabilmek amaciyla tek patent başvurusu yaptı. Bu patent çok olasılıkla yeni kuşak Galaxy Z Fold amaciyla kullanılacak. Ekranın kapatılabileceği yönün iki taraflı olmasını sağlayacak var olan bu ayrinti kullanıcı Tecrübenini belli tek süre olsun iyileştirebilir.

galaxy z fold 3

Bunun beraberinde üçüncü nesilde dahada ince tek ekran ve aktif elektrostatik çözüm teknolojisinin geleceği söyleniyor. etkin elektrostatik çözüm teknolojisi S-Pen gibi aksesuarların dahada duygulu ve kararlı çalışmasını sağlıyor. İnce tek ekranda S-Pen kullanılabilmesi amaciyla ekranın dayanıklı olması gerekiyor, bununla alakalı tek adım da bekleniyor.

Samsung’un başka katlanabilir telefonlarının çıkış tarihlerine bakacak olursak üçüncü kuşak Galaxy Z Fold, 2021’in üçüncü çeyreğinde karşımıza çıkabilir. Samsung cephesindeki gelişmeler Unpacked etkinliklerinde resmiyet kazanıyor, o vakte civarindan konuşulanların kati olmadığını hatırlatalım.

Sizlerin üçüncü kuşak Galaxy Z Fold’dan beklentileri neler?

galaxy foldGalaxy Z FlipGalaxy Z Foldgalaxy z fold 3galaxy z fold üç teknik özelliklerigalaxy z fold üçüncü nesilgalaxy z fold skatlanabilir akıllı telefonsamsung 2021 telefonlarısamsung katlanabilir telefon

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir