HAVELSAN’da görev değişikliği

  • admin
  • Haziran 24, 2020
  • 0

HAVELSAN yönetim heyeti kararıyla Atalay’dan boşalan göreve HAVELSAN Eğitim ve Simülasyon Teknolojileri genel Müdür Yardımcısı Dr. Mehmet Akif Nacar vekaleten görevlendirildi.

Görev farklığı hasebiyle HAVELSAN ortada binasında merasim düzenlendi. merasimde konuşan Ahmet Hamdi Atalay, şirket yerine oluşturdukları katma kıymet hasebiyle çalışanlara teşekkür etti. nihayet 5 senede hedeflenen Bir hayli şeyi muvaffak olmuş olmanın mutluluğu ile ayrıldığını ifade eden Atalay, “HAVELSAN’ın bundan ardindan çok dahada iyi yerlerde olacağına inanıyorum. Mehmet Akif bey üç senedir HAVELSAN’da. Şirketi bilen, Bir hayli şeyi birlikte planladığımız tek arkadaşımızın bayrağı devralıyor olması da HAVELSAN amaciyla tek şans” diye konuştu.

Görevi Atalay’dan devralan Nacar ise birlikte görev yaptıkları üç sene süresince Ahmet Hamdi Atalay’ın çok kıymetli katkı ve yönlendirmeleri olduğunu belirterek, “Devlet büyüklerimizin teveccühü ile Ahmet Bey’in bıraktığı yerden bayrağı dahada yükseklere taşıma hedefinde olacağız. Hep birlikte çalışacağız ve çalışanlarımızın da desteğiyle HAVELSAN’ı dahada iyi noktalara getireceğiz. Bu tek bayrak değişimi, bize de hatri sayilir büyüklükte görevler düşüyor. çaba ve katkılarından dolayı Ahmet Bey’e çok teşekkür ederiz. Bu şirket kendisini Katiyen unutmayacaktır” ifadelerini kullandı.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir