Honor Play 4e özellikleri ve tasarımı belli oldu

  • admin
  • Haziran 26, 2020
  • 0

Honor Play 4e özellikleri, yayınlanan poster sayesinde belli oldu. Huawei alt markası olarak yoluna devam eden firma, modelin tasarımını da içeren bir görsel yayınladı. Firma, yeni modelleri için çalışmaya devam ediyor.

Firmanın daha önce de Play 4 ve Play 4 Pro modelleri ortaya çıkmıştı. Ancak bu model ailesine bir telefonun daha katılacağı belli oldu. Yeni model orta segment model özelliklerine sahip olarak dikkat çekiyor. Modelin uygun fiyata sahip olacağı tahmin ediliyor.

Honor Play 4e özellikleri

Ortaya çıkan yeni modelin ekranını incelediğimizde 6.39 inç büyüklüğünde, sol üstte kamera deliği bulunan tasarım bizi karşılıyor. Paylaşılan görselde ekranın çözünürlüğüne dair bilgi ise paylaşılmadı. Modelin donanımına baktığımızda ise bizi Kirin 710A işlemci karşılıyor. 12 nm fabrikasyon süreciyle üretilen bu işlemci, Cortex-A73 ve Cortex-A53 çekirdeklere sahip. Bu çekirdekler sırasıyla 2.2 GHz ve 1.7 GHz hızında çalışıyor.

honor play 4e özellikleri

Honor Play 4e özellikleri arasında 4 GB RAM ve 128 GB depolama alanı bulunuyor. Modelin RAM ve depolama için tek seçeneği bulunacak. Model, 4.000 mAh batarya kapasitesine sahip olacak. Ancak bu bataryanın kaç W değeriyle şarj olacağına dair bir bilgi paylaşılmadı.

Weibo aracılığıyla yayınlanan görselde modelin kamera özelliklerine dair bilgi bulunmuyor. Ancak üçlü kamera sisteminin yer aldığı görülüyor. Ana kameranın da 13 Megapiksel olduğu tahmin ediliyor.

Modelin ilerleyen günlerde tanıtılması bekleniyor. Fiyat bilgisi gizli tutulsa da tahminler modelin 1000 Çin yuanı (140 dolar) fiyatından daha düşük olacağı yönünde.

honorhonor playhonor play 4ehonor play 4e özellikleri

Kaynak :shiftdelete

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir