HTC Desire 20 Pro tasarımı ile karşımızda!

  • admin
  • Haziran 11, 2020
  • 0

Birkaç yıl öncesine kadar en iyi telefon üreticilerinden birisi olan HTC günümüzde birçok kişinin adını bile duymadığı bir markaya dönüştü. Buna rağmen vazgeçmeyen Tayvanlı şirketin HTC Desire 20 Pro ile karşımıza çıkacağını sizlere duyurmuştuk.

HTC Desire 20 Pro tasarımı sızdırıldı

Orta seviye bir telefon olan Desire 20 Pro’ya ait şemalar geçtiğimiz günlerde sızdırılmıştı. Aynı zamanda Geekbench performans testinde boy gösteren telefonun tasarımı nihayet gözler önüne serildi. Daha önce paylaşılan şemalar ile benzer şekilde dört kameraya sahip olduğunu görüyoruz.

Bunun yanı sıra parmak izi okuyucu da cihazın arka tarafında yer alıyor. Cihazın 6.5 inç büyüklüğündeki LCD ekranı Full HD+ çözünürlük sunarken, sol üst köşesinde bir delik yer alıyor. Tahmin edebileceğiniz gibi ön kamerayı bünyesinde barındırıyor.

Geekbench performans testinde göre 6 GB RAM‘e sahip olan telefon, Qualcomm Snapdragon 660 veya 665 işlemciden güç alacak. Android 10 işletim sistemi ile piyasaya sürülen ilk HTC telefon olacak. HTC Desire 20 Pro tasarımı hakkında ne düşünüyorsunuz?

htchtc desire 20 Prohtc desire 20 pro tasarımı

Kaynak :shiftdelete

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir