Huawei Mate 20 serisi kullanıcılarına üzen haber

  • Ocak 18, 2021
  • 0

Huawei akıllı telefonlarıyla kullanıcıların beğenisini toplamaya ayni ritimde devam ederken üzen tek havadis ile karşımıza çıkıyor. Verdiği güncellemeler noktasında karar değiştiren Çin merkezli teknoloji şirketi 2018 seneninde tanıttığı Huawei Mate 20 serisi amaciyla tertemiz tek güncelleme kararı aldı.

Huawei Mate 20 serisi güvenlik güncellemesi artık almayacak

Sevilen teknoloji markası Huawei, Mate 20 serisi amaciyla artık güvenlik güncellemesi vermeyeceğini duyurdu. Resmi olarak desteğini çeken Huawei, bu noktada eleştiri alacak benzeri duruyor. çünkü telefonun 2018 seneninde tanıtıldığını göz önünde bulundurursak dahada tertemiz üç sene geçmiş olacak ve telefon güncelleme almayacağı amaciyla güvenlik açıklarına karşı savunmasız kalacak.

huawei-mate-20-serisi-artik-guncelleme-almayacak-02

Yayımlanan tertemiz listede tek kaide dışı bulunuyor. Huawei Mate 20 serisinin ‘X 5G’ modeli tertemiz güncellemeleri tek vakit dahada alacak benzeri duruyor. Mate 20 serisinin art var olan üyeleriyse Ne yazık ki artık güvenlik güncelleme listesinde yer almayacak. tertemiz yayımlanan rapora göre güvenlik desteğinin tam hangi tarihten bu yana sona ereceği bilinmiyor. tekrar de serinin kullanıcılarına güvenlik güncellemesi desteğinin tek vakit ardindan kesileceği hatırlatılıyor.

huawei-mate-20-serisi-artik-guncelleme-almayacak-02

Hatırlatmak gerekirse Huawei imzalı Mate 20 serisinin 2018 seneninde amiral gemisi olarak piyasa sürüldüğünü belirtmeden geçmeyelim. çagi amaciyla iyi özelliklere sahip var olan telefon 40W hızlı şarj desteği, Kirin 980 işlemcisi ve 40 piksel tek anne kameraya sahipti. Kullanıcılarından oldukça iyi art dönüşler alan telefon serisi, DxOMark tarafından da çok tek kamera puanıyla bizleri karşılamıştı.

huawei mate 20huawei mate 20 litehuawei mate 20 proHuawei Mate 20 serisiHuawei Mate 20 serisi güvenlik güncellemesi

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir