Huawei Mate 40 ekranı için şaşırtan haber

  • admin
  • Haziran 30, 2020
  • 0

Önde gelen telefon üreticilerinden Huawei, Mate 40 ekranı amaciyla kullanıcıların beklentisinden düşük özelliği kullanacak. dahada evvelce 120 Hz tazeleme hızına sahip olacağı anlatilan modelde bekleyişlerin  ters adım atılmaya hazırlanıyor.

Son dönemde kullanıcılarla buluşan amiral gemisi modellerinde, 120 Hz ekran tazeleme hızını dahada çok görmeye başlamıştık. ama önde gelen markalardan biri var olan Huawei, kullanıcıları şaşırtacak adım attı. Firma, 120 Hz özelliğini tertemiz modeline almayacak. Bir hayli firma bu özelliği, modellerinin bu özelliğini öne çıkarmaya başlamıştı.

Huawei Mate 40 ekranı şaşırttı

Kullanıcılarla buluşmaya hazırlanan Mate 40, beklentilerden düşük ekran özelliğine sahip olarak kullanıcılarla buluşacak. Yasaklamalar ve ambargolar sonrasında amiral gemisi yeni sezon modelleri heyecan edilen firma, başka firmaların aksine tertemiz modelinde 90 Hz tazeleme hızı özelliğini konumlandıracak.

120 Hz adina 90 Hz var olan Huawei Mate 40 ekranı, rakiplerinin karşısında nasıl tek performans sağlayacak heyecan ediliyor. Ekranda rakiplerine göre düşük özelliğe sahip olacak var olan modelin Google Play de desteklememesi, hatri sayilir büyüklükte dezavantajlar olacak. ekstradan modelin, 2460 x 1200 piksel çözünürlükte ekranla kullanıcılarla buluşması bekleniyor.

huawei mate 40

Öte istikametten tertemiz modelin 5 nm fabrikasyon sürecine sahip Kirin 1000 ile kullanıcılarla buluşması bekleniyor. Bu işlemcide Cortex-A77 çekirdeklerinin bulunacağı söyleniyor. Bu işlemcinin Kirin 990’a göre yüzde 50 dahada çok performanslı olacağı da söylemler arasında.

Modelin 2020’nin nihayet aylarında tanıtılması bekleniyor.

HuaweiHuawei Mate 40huawei mate 40 özelliklerihuawei mate 40 ekranı

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir