Huawei Mate 40 Pro için sır kalmadı! Net göründü

  • Eylül 26, 2020
  • 0

‘Huawei’in Mate 40 Pro’su amaciyla Bir hayli sızıntı alana çıktı. Telefonun ekim ayının sonuna civarindan satışa sunulması bekleniyorken, telefon ile alakalı detayları gösteren görüntüler alana çıktı. Huawei Mate 40 Pro özellikleri ve ile alakalı bildiğimiz bütün detaylar:

Huawei Mate 40 Pro nitelikleri ve giz perdesi kalkan tasarımı

Akıllı telefon modelini en nihayet kapaklı kılıf ile uzaktan görünen Bir takım görünteler ile görmüştük. dahada ardindan ile alakalı Bir hayli detayın çıkmadığı telefon kısa süre geçtikten ardindan bu sefer önden göründü. Ekran tarafında Bir takım söylentiler dışında Bir hayli tek şeyin bilinmediği Mate 40 Pro’nun önden net görünen resimleri Weibo üzerinden paylaşıldı.

Güçlü olduğu anlatilan tertemiz telefon modeli ile alakalı her geçen vakit tertemiz detayın alana çıkmasıyla aslında telefon ile alakalı heyecan edilen hiçbir şey kalmadı. Tanıtılmasına kısa tek vakit kalmış olmasına karşın telefon ile alakalı derhal hemen her şey biliniyor. İşte sızıntılar ve alana çıkan detaylarla telefonun bütün Bilinen özellikleri:

Huawei Mate 40 Pro ozellikleri-00

Ön tarafta kavisli tek ekranın kullanacağı aktarılan modelde, bu kalite onaylanmış oluyor. alana çıkan görsellerde P40 modeline benzeyen telefonun tasarım tarafında tek farkı aslında kavisli ekranı benzeri duruyor. İkili ekran deliği ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanan telefonun teknik kalite tarafında ise elimizde şu veriler var:

Huawei Mate 40 Pro Plus adli tek modelin de tertemiz seri ile birlikte satışa sunulması bekleniyor. Mate 40 Pro, delikli tek ekran ve simetrik hoparlörler ile donatılacak. Kendisinin ekran büyüklüğü 6.78 inç olacak ve bu ekrana OLED mimarisi eşlik edecek deniyor.

Mate 40 ailesindeki akıllı telefonların gücünü 5 nm fabrikasyon zamani ile üretilen Kirin 9000 işlemcisinden alacağı da çıkan başka detaylar arasında bulunduğunu dile getirmek mümkün. Telefonun ekim ayı bitmeden tanıtılması bekleniyor.

huawei mate 40 proHuawei Mate 40 Pro özellikleriHuawei Mate 40 Pro ile alakalı her şeyHuawei Mate 40 Pro tasarımı

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir