Huawei Mate 40 Pro, kılıfı ile görülmüş olabilir!

  • Eylül 5, 2020
  • 0

Huawei Mate 40 Pro, kendisi amaciyla üretildiği öne sürülen savunucu kılıf ile görülmüş olabilir. Çin’in yasamsal medya platformu olarak nitelendirilen Weibo’da paylaşılan görüntüler ortalığı karıştırdı.

“Şelale” şeklinde adlandırılan ekran tasarımı eşliğinde piyasaya sürüleceği söylenen bu tertemiz modelin kılıfı kapaklı tek mimariye sahip. Görüntülere baktığımızda hoparlör ızgarasını ve sensörler amaciyla eklenen bölmeleri görebiliyoruz.

Huawei Mate 40 Pro savunucu kılıf ile nasıl görünüyor?

Görüntülerin sahibi, Mate 40 serisinin geniş ve kavisli ekranlara ev sahipliği yapacağını söyledi. Ayrı olarak Mate 40 ailesinde bulunan cihazların rengi kırmızı var olan tek güç düğmesi ile piyasaya sürüleceği de aktarılan veriler arasında yer alıyor.

Weibo üyesine göre Mate 40 Pro’da ses ayarlarının denetim edilebilmesi yerine fiziksel düğmeler kullanılacak. Bunun dışında Mate 40 Pro’nun Mate 40 modelinden dahada hatri sayilir büyüklükte tek ekrana sahip olacağı da duyurulmuştu.

Huawei Mate 40 Pro savunucu kılıf

Huawei Mate 40 Pro Plus adli tek modelin de satışa sunulacağı söyleniyor. Mate 40 Pro, delikli tek ekran ve simetrik hoparlörler ile donatılacak. Kendisinin ekran büyüklüğü 6.78 inç olacak ve bu ekrana OLED mimarisi eşlik edecek.

Son olarak Mate 40 ailesindeki akıllı telefonların gücünü 5 nm fabrikasyon zamani ile üretilen Kirin 9000 işlemcisinden alacağını belirtelim. Önümüzdeki ay tanıtılması beklenen bu seride EMUI 11 güncellemesi bulunacak.

Mate 40 Pro’ya ait olduğu anlatilan kılıf ile alakalı neler düşünüyorsunuz?

huawei mate 40 proHuawei Mate 40 Pro görüntüleriHuawei Mate 40 Pro görselleriHuawei Mate 40 Pro savunucu kılıfHuawei Mate 40 Pro savunucu kılıfıkoruyucu kılıfTelefon kapağı

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir