İkinci el araba fiyatları – Bu teknolojilere bakın!

  • admin
  • Temmuz 7, 2020
  • 0

İkinci el oto ücretleri düşecek mi sorusu nihayet vakitlerde sıkça sorulurken, tertemiz tek oto almak adina ikinci el uygun fiyatlı tek oto satın almak dahada mantıklı şeklinde düşünen insanların sayısı arttı. Biz de bu videomuzda takipçilerimizin 2. el oto satın satın alırken dikkat edilmesi gereken teknolojiler neler anlattık. Ayrıca ikinci el araba ücretleri hakkında bakanlık kararına da bu videomuzda değindik.

İkinci el oto satın satın alırken dikkat edilmesi koşul olan teknolojiler neler?

Bu videomuzda 2. el araba ücretleri düşecek mi sorusunu müspet tek şekilde cevaplamak isterdik ama anlattığımız şeyler belli tek süre dahada farklı. ikinci el oto satın alan takipçilerimize, satın aldıkları araçlarda bulunması koşul olan teknolojiler ile alakalı düşünce verebilecek tek video hazırladık. Ayrı olarak bakanlığın 2. otomobiller hakkındaki açıklamasına bu videoda değindik. Bu videomuzu izledikten sonra, bahsettiğimiz teknolojiler ile alakalı araştırma yapabilir ve dikkat edebilirsiniz. Dilerseniz sözü dahada fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

İkinci el oto ücretleri düşer mi bilmiyoruz ama bu teknolojiler önemli

İkinci el oto satın alırken dikkat faktörüz koşul olan teknolojiler sıralamasında evvel bahsettiğimiz ayrinti anahtarsız giriş ve çalıştırma oldu. Arabanızın anahtarı veyahut kartı üstünüzde olduğunuzda, kapılar siz arabaya yaklaştığınızda otomatik olarak açılıyor. Kapıların otomatik olarak açılması ile arabaya biniyor ve dolaysiz olarak tek bir tuş ile motoru çalıştırabiliyorsunuz. Araç içerisindeki en mühim detaylar arasında CarPlay benzeri destekler yer alıyor. eğer aracınız telefonunuzun desteğine sahipse, araç içinde telefonu kullanabilmek tek bir ekran üzerinden mümkün oluyor. araç içinde telefonunuzu kablosuz tek şekilde aracın multimedya sistemine bağlamak da kullanıcının yolculuk esnasında müzik dinlemesine var olan sağlıyor. Bunlar basit teknolojiler benzeri gözükse de her aracın bu teknolojilere sahip olmadığını ve dikkat faktörüz gerektiğini söyleyelim.

Video içinde çok fazla teknolojiden bahsettik ve bahsettiğimiz nihayet teknolojiler de güvenlik yerine oldu. Güvenliğimiz amaciyla geliştirilen teknolojiler yolcunun ayrım edemediği tehlikelerde yolcuyu uyarabiliyor yahut araca dolaysiz olarak müdahale edebiliyor. Bazı teknolojiler ise aracın kontorlünün şöförden çıkmamasını, çıkarsa da aracın en stabil vaziyete gberi getirilmesini sağlıyor.

Bu videomuzda bahsettiğimiz detaylar hemide sizlerin güvenliği hem de konforu amaciyla oldukça mühim teknolojilerdi. Bahsettiğimiz bütün teknolojileri YouTube kanalımızdaki videodan izleyebilir, izledikten ardindan yorum yapabilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler

2. el araba2. el oto alınırken2. el oto alınırken dikkat edilmesi gerekenler2. el oto alırken dikkat edilmesi koşul olan teknolojiler2. el oto alırken nelere2. el oto alırken nelere dikkat edeceğiz2. el oto araba fiyatları2. el oto araba ücretleri düşecek mi2. el oto fiyatları2. el oto piyasası5 çayıarabaaraba satın almaarabalardaki teknolojilercanlı yayıncarplayikinci el arabaikinci el oto alınırkenikinci el oto alınırken dikkat edilmesi gerekenlerikinci el oto alırken dikkat edilmesi koşul olan teknolojilerikinci el oto alırken nelereikinci el oto alırken nelere dikkat edeceğizikinci el oto araba fiyatlarıikinci el oto araba ücretleri düşecek miikinci el oto fiyatlarıikinci el oto piyasasısdnsdncevaplıyorshiftdeletenetvideo inceleme

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir