İndirimleri nasıl kazanıyoruz? Ofis içi video!

  • Eylül 18, 2020
  • 0

SDN ofis içi videoları tüm hızıyla devam ediyoruz. Bu videomuzda, SDN ofisindekilere alışveriş yaparken nasıl indirim kazandıklarını sorduk. Kupon kullanmak, araştırma yapmak yada farklı yöntemler bulmak gibi detayları ofisimizdekilerden dinledik.

İndirimleri nasıl kazanıyoruz?

ShiftDelete.Net olarak farklı videolar ile karşınızdayız. Bu videoyu izledikten sonra, SDN ofisindekilerin ürün yada hizmet satın alırken hangi indirimlerden faydalandığını göreceksiniz. Aramızda ilginç yöntemlere başvuran bu arkadaşlara biz bile şaşırdık.. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

ShiftDelete.Net sosyal medya hesapları neler?

Instagram

Instagram hesabımız üzerinden en güncel haberler, dikkat çeken teknoloji paylaşımlarına ve her hafta yaptığımız büyük hediye yarışmalarına katılabilir, birçok teknolojik ürünü kazanma şansı yakalabilirsiniz.

instagram.com/shiftdeletenet

Twitter ve Facebook

Twitter ve Facebook üzerinden bizi takip ederek, haberlerimizi anlık olarak takip edebilir ve en güncel teknoloji trendlerini yakından takip edebilirsiniz.

twitter.com/shiftdeletenet

facebook.com/ShiftDelete.Net

bana bi kupongetir indirimgetir kuponkupon nasıl alınırsdn ofis içisdn ofis içi bana bisdn ofis içi getirsdn ofis içi indirimsdn ofis içi kupon

Kaynak :shiftdelete

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir