iPhone 12 için duvar kağıtları paylaşıldı

  • Ekim 14, 2020
  • 0

iPhone 12 ailesinin tanıtılmasının ardından etkinlik sırasında telefonların ekranında yer alan duvar kağıtları da yayımlandı. Apple etkinliğinde yeni iPhone 12 ailesinin yanında bir de HomePod Mini ve MagSafe de tanıtıldı. Dikkat çeken etkinlik milyonlarca kişi tarafından takip edildi. Etkinliğin en dikkat çeken detayı ise şüphesiz bundan sonra alınacak iPhone’ların kutu içeriğinden şarj ve kulaklık gibi ürünlerin çıkartılması oldu. Apple’ın bu kararının yanında iPhone 12 için duvar kağıtları paylaşıldı.

Farklı renkteki iPhone ile uyumlu, iPhone 12 için duvar kağıtları

Resmî duvar kağıtlarının çözünürlüğü yüksek olduğu için telefonun ana ekranında gerçekten de iyi görünüyor. İşte etkinlik sırasında iPhone 12’lerin ekranında bulunan duvar kağıtları da yayımlandı. Bu arka planın tasarımında yuvarlak ve iç içe geçmiş halkalar tercih edilmiş durumda.

iPhone 12 icin duvar kagitlari-01.

idownloadblog adlı İnternet sitesinde direkt iOS‘tan çekilen görseller paylaşıldı. iPhone 12’nin duvar kağıtları olarak karşımıza çıkan bu görüntüler toplamda 12 adet. Farklı renklerde sunulan bu duvar kağıtlarını indirmek isterseniz, haberin başında yer alan galerinin yanındaki indirme simgesinden indirebilirsiniz. iPhone’larını açık versiyonda ve koyu versiyonda kullanan kullanıcıları için ayrı ayrı paylaşılan bu görseller kolaylıkla indirilip, kullanılabiliyor.

iPhone 12iPhone 12 arka planiPhone 12 için duvar kağıtları

Kaynak :shiftdelete

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir