iPhone 12 Pro dayanıklılık testi paylaşıldı!

  • Ekim 29, 2020
  • 0

Daha önce bükülme ve düşme gibi zorlu testler ile dayanıklılığı test edilen iPhone 12 şimdi yeni ve zorlu bir teste daha girdi. iPhone 12 Pro için dayanıklılık testi oldukça zorlu görünüyor. İşte o testin perde arkası:

Dayanıklılığı ile övülen iPhone 12’ler düşme testinde!

Dayanıklılığı ile övülen iPhone 12’ler düşme testinde!

Ceramic Shield ile korunan iPhone 12 ailesi için gözler dayanıklılık testlerine çevrildi. İşte iPhone 12 Pro ve iPhone 12 düşme testi

iPhone 12 Pro dayanıklılık testi ile karşı karşıya

iPhone 12 ailesi bildiğiniz üzere Apple’ın dayanıklılığı ile övündüğü bir seri haline geldi. Bunun nedeni ise telefonun Ceramic Shield ile korunan ekranı düşmelere çok daha fazla dayanıklı. Bu iddiasını iPhone 12 dayanıklılık ve düşme testleriyle kanıtlayan Apple’ın bu serisi diğer iPhone’lara göre daha başarılı bir performans gösteriyor.

iPhone 12 ailesinde ise iPhone 12 Mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max bulunuyor. Yeni bir mavi renginin eklenmesiyle dikkat çeken iPhone 12’ler, bu sefer JerryRigEverything tarafından yapılan teste maruz kaldı. iPhone 12 Pro’nun karşımıza çıktığı bu testtin sonucu Apple’ın hoşuna gidecek cinsten.

iPhone 12 Pro ile cekilmis video-00

Videoda telefonun desteklediği MagSafe cihazı için arka kısmında mıknatıslı bir yapı bulunuyor. JerryRigEverything bu yapıyı metal vidalar ve ince metal parçalarla test ediyor. Eline aldığı falçata ile telefonun kenarlarını çizikler atan JerryRigEverything, sadece bununla da sınırlı kalmayarak, falçatayı arka panelde gezdiriyor ve batırıyor. Kameraları ve ekranı da aynı şekilde darbelere maruz bırakan JerryRigEverything, tabiricaizse iPhone 12’yi zorluyor. Ekran tarafında çakmak ile ısıtma işlemi uygulanıyor, iPhone 12 Pro bu işleme dayanıyor.

Dilerseniz yorumu sizlere bırakalım, işte video:

iPhone 12iPhone 12 iPhone 12 ProiPhone 12 ProiPhone 12 Pro dayanıklılıkiPhone 12 Pro dayanıklılık testiiPhone 12 Pro testi

Kaynak :shiftdelete

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir