iPhone ve Mac’in bilinmeyen kamera özelliği! (Video)

  • admin
  • Mayıs 12, 2020
  • 0

Mac yeni sezon modelleri kullanıcılara oldukça iyi tek pc deneyimi sunuyor olsa da, özellikle kameraları ile sınıfta kalıyor. Geçtiğimiz aylarda piyasaya sürülen 16 ‘ Macbook Pro‘nun 720p FaceTime kamera ile geliyor olması oldukça eleştirilmişti.

Günlük kullanımda işinizi görüyor olsa da, özellike gece Başka bir deyişle düşük ziya altında oldukça perişan tek görsel alana çıkıyor. Peki, Mac’e aktarmak üzere rastgele tek vesikayı taramanız veyahut resim çekmeniz gerektiğinde ne yapıyorsunuz?

iPhone kamerasını Mac ile yönetmek: Devamlılık Kamerası

Birçok kişi bu işlem amaciyla evvel çekim yapıyor ve dahada ardindan AirDrop aracılığıyla bunu Mac’e aktarıyor. Apple’ın Devamlılık Kamerası özelliği ile bu asama çok dahada basit vaziyete geliyor. Gelin, şimdi Bir hayli bilinmeyen bu özelliğe yakından bakalım.

iPhone, iPad veyahut iPod touch’ınızı kullanarak dokümanları taradığınızda veyahut yakındaki tek nesnenin resmini çektiğinizde bunlar hatıranda Mac’inizde görünüyor. Finder, Mail, iletiler ve Bir hayli uygulama bu özelliği destekliyor.

Devamlılık Kamerası özelliği amaciyla neler gerekiyor?

– Mac’inizde ve iOS cihazınızda Wi-Fi ve Bluetooth açık olmalı.
– Mac’inizde ve iOS cihazınızda, iki faktörlü kimlik doğrulama kullanan aynı Apple Kimliği ile iCloud’a giriş yapılmalı.
– Mac’inizde macOS Mojave, iOS aygıtınızda ise iOS 12 veyahut dahada güncel tek sürüm yüklü olmalı

iPhone kamerasını Mac ile yönetmenizi sağlayan bu kalite ile alakalı ne düşünüyorsunuz? Hazırlamamızı istediğiniz rehber videoları açıklar kismindan bizlere iletebilirsiniz.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir