iPhone XR modelleri yeniden satışta! İşte fiyatlar

  • admin
  • Mayıs 29, 2020
  • 0

Apple, yenilenmiş iPhone XR modelleri ile bir kez daha gündeme geldi. Hem renk konusunda hem de teknik kapasite hususunda tazelenen bu modellerin fiyatları da dikkat çekti. Zira fiyatlar da değiştirildi!

Apple yenilenmiş iPhone XR modelleri için neler söyledi?

ABD’li teknoloji devi tarafından yapılan açıklamada yüzde 16 oranında bir indirim uygulandığı ifade edildi. Bir kez daha satışa sunulan modellerin arasında 64 GB, 128 GB ve 256 GB depolama alanına sahip olan versiyonları görüyoruz.

64 GB’lık depolama alanına sahip olan iPhone XR modelleri için sarı ve siyah olmak üzere 2 adet renk seçeneği mevcut. 128 GB’lık depolama alanına ev sahipliği yapan XR cihazları ise 4 adet renk seçeneğine sahip: Beyaz, sarı, siyah ve mercan.

yenilenmiş iPhone XR modelleri

256 GB’lık modele baktığımızda sadece siyah rengini görüyoruz. İlk olarak 12 Eylül 2018 tarihinde piyasaya sürülen iPhone XR modelleri, Eylül 2019’da indirim haberleri ile gündeme geldi. O dönemde 256 GB’lık modellerin de üretimi durduruldu.

Yeni fiyatlandırma listesi şu şekilde:

64 GB: 599 dolardan 499 dolara düşürüldü. Tanıtım fiyatı 749 dolardı.
128 GB: 649 dolardan 539 dolara düşürüldü. Tanıtım fiyatı 799 dolardı.
256 GGB: 749 dolardan 629 dolara düşürüldü. Tanıtım fiyatı 899 dolardı.

iPhone XR modelleri

Yenilenmiş iPhone XR modellerinin operatör kilidi hakkında konuşan Apple, bu kilidin bütün versiyonlarda açık olduğunu belirtti. Bu modellerde herhangi bir SIM bulunmuyor. Bu sayede bir kullanıcı kendi hattını kullanabilir.

Apple, yenilenmiş olan iPhone XR cihazlarının yeni bir beyaz kutu ile paketlendiğini ifade etti. Ayrıca bu kutunun içerisinde gerekli olan kılavuzlar ve aksesuarlar yer alıyor. ABD merkezli şirket, bu konu hakkında şunları söyledi:

Yenilenmiş iPhone XR fiyatı

“Yenilenmiş olan bütün iPhone modellerini inceledik, test ettik, temizledik ve yeni bir beyaz kutu ile yeniden paketledik. Bu kutunun içerisinde bütün aksesuarlar ve kılavuzlar yer alıyor. Ayrıca bataryalar da yenilendi.”

Apple’ın ilgili sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Fiyatlar hakkında neler düşünüyorsunuz?

iPhone XR inceleme – Uygun fiyatlı canavar!

iPhone XR inceleme – Uygun fiyatlı canavar!

Apple’ın iPhone Xs ve Xs Max modelleriyle beraber lanse ettiği ve yeni modelleri arasında en uygun fiyatlı iPhone modeli olan iPhone Xr inceleme videomuzla karşınızdayız!

Apple yenilenmiş iPhone XR modelleriiphone xriPhone XR fiyatlarıiPhone XR fiyatıiPhone XR modelleriYenilenmiş iPhone XR fiyatlarıYenilenmiş iPhone XR fiyatıYenilenmiş iPhone XR modelleri

Kaynak :shiftdelete

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir