iPhone’da program kullanmadan video nasıl düzenlenir?

  • admin
  • Mayıs 24, 2020
  • 0

Sihirli Elma YouTube kanalında Apple ekosistemi hakkında farklı videolar hazırlamaya devam ediyoruz. Bugünkü videomuzda, iPhone’da programsız video düzenleme nasıl yapılır soruna detaylı bir şekilde cevap veriyoruz. Siz de bu videoyu izledikten sonra videolarınızı iPhone telefonunuzda program kullanmadan sosyal medyada paylaşılabilecek en iyi hale getirebilir yahut beğenmediğiniz görüntü ayarlarını değiştirebilirsiniz.

iPhone’da programsız video düzenleme nasıl yapılır?

Sihirli Elma YouTube kanalında sizler için merak edilen her konu hakkında farklı videolar çekiyoruz. Takipçilerimizin merak ettiği ürünlerin incelemesinden tutun da merak edilen en ince detayları dahi videolarımıza konu edebiliyoruz. Sihirli Elma YouTube kanalına abone olarak sizler de bu videolarımızı izleyebilirsiniz. Şimdi dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

iPhone’da video düzenleme

iPhone’lara gelen yeni iOS güncellemeleri ile beraber kullanıcılara farklı özellikler sunulmaya devam ediyor. Yakın zamana kadar şu anki halinden daha da kısıtlı bir halde olan iOS, gelen güncellemeler ile birçok imkanı program indirilmesine gerek kalmadan iPhone sahiplerine sunuyor. Bu olanaklardan bir tanesi de iOS 13 güncellemesi ile beraber gelen detaylı video düzenleme özelliği. Video düzenleme özelliği sayesinde hiçbir program kullanmadan videonuzun detaylı ayarlarıyla oynayabilirsiniz.

Fotoğraflar uygulamasından istediğiniz videonun üzerindeki düzenleme kısmına basarak videonuzun yanında birçok ayar seçeneğinin geldiğini görebilirsiniz. Buradaki kısımda, videonuzu çevirme, videonuzun en boy oranına karar verme, videonuzdaki parlaklık, keskinlik, pozlama, ışık alanlar, gölgeler, parlaklık, siyah nokta, doyma gibi daha birçok ayarıdeğiştirebilirsiniz. iOS 13 ile beraber kullanıcılara sunulan bu ayarlama özelliği neredeyse tüm iPhone modellerinde kullanılabiliyor. Eğer sizin de bir iOS 13 işletim sistemini kullanan bir iPhone model telefonunuz varsa bu özelliği kurcalamanızda fayda var.

Videomuzu izledikten sonra fikirlerinizi ve görüşlerinizi bizlerle YouTube yorumlar kısmından paylaşmayı ihmal etmeyin. İyi seyirler.

iphone videoiPhone video düzenlemeiPhone’da programsız video düzenlemeiPhone’da programsız video düzenleme nasıl yapılıriPhone’da programsız video düzenleme sihirli elmaiPhone’da video düzenlemeiPhone’da video düzenleme nasıl yapılıriPhone’da video düzenleme sihirli elmasihirli elma video düzenleme

Kaynak :shiftdelete

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir