iQOO 7, AnTuTu puanı ve hızlı şarjda zirveye oturacak

  • Aralık 31, 2020
  • 0

Xiaomi Mi 11, Snapdragon 888 işlemcisini kullanan evvel akıllı telefon olma yolunda ilerliyor. Daha resmi olarak piyasaya çıkmasa da, AnTuTu puanı ile doruğa oturması beklenen telefona evvel darbe iQOO 7 modeli ile geldi.

Vivo asagi markası iQOO, kısa müddette akıllı telefon piyasasında ismini duyurmayı başarmıştı. Şimdi ise hemide hızlı şarj ayni vakitte da performans mananında doruğa oturmaya hazırlanıyor. Peki ama iQOO markasının tertemiz amiral gemisi ne vakit tanıtılacak?

İddialı amiral gemisi iQOO 7 ne vakit tanıtılacak?

Son senelerde hızla büyüyen ve akıllı telefon dünyasında dikkatleri üstüne çekmeye başlayan Vivo, şimdi de asagi markası ile gündemde. Xiaomi Mi 11 tanıtımıyla birlikte Snapdragon 888 kullanan evvel akıllı telefon olma yolunda mühim tek adım atmıştı.

iQOO 7 ise 11 ocakta tarihinde tanıtılacak ve evvel olmasa da, AnTuTu puanı ve hızlı şarj özelliği ile Xiaomi Mi 11 amaciyla şimdiden ağırbaşlı rakiplerden biri olacak benzeri görünüyor.

iQOO 7 AnTuTu puanı ve özellikleri

Vivo, oyuncu telefonu piyasası amaciyla geliştirdiği iQOO markası ile amiral gemisi akıllı telefon pazarında doruğa oynamaya hazırlanıyor. Vivo tarafından sızdırılan AnTuTu puanı 752.935 olarak karşımıza çıktı.

Bu manada Xiaomi Mi 11 ise bu testte 745.942 puan alabilmişti. Vivo böylelikle asagi markası iQOO‘nin tertemiz modeli 7 ile doruğa yerleşecek benzeri görünüyor.

iqoo 7 özellikleri, iqoo 7 antutu puanı, iqoo 7 hızlı şarj

Vivo iQOO 7 özellikleri arasında 120W hızlı şarj desteği de ön plana çıkıyor. bunun için göre iQOO 7’de karşımıza çıkacak 4000 mAh gücündeki pilin Yalnızca 15 dakika içinde yüzde 100 dolacağı aktarılıyor.

Daha evvel Xiaomi Mi 10 Ultra modelinde karşımıza çıkan bu hızlı şarj özelliği 4500 mAh gücünde Mi 10 Ultra bataryasını 23 dakika içinde dolduruyordu. Her ne civarindan iQOO 7 çok dahada hızlı tek şarj teknolojisine sahip benzeri görülse de, iki model arasında 500 mAh batarya büyüklüğü farkını da hesaba katmak gerekiyor.

Vivo X60 ve X60 Pro tanıtıldı: İşte nitelikleri ve fiyatı

Vivo X60 ve X60 Pro tanıtıldı: İşte nitelikleri ve ücreti

Vivo tertemiz amiral gemisi cihazlarını bu erken Çin’de gerçekleştirdiği lansmanla resmi olarak tanıttı. İşte Vivo X60 ile X60 Pro nitelikleri ve fiyatı…

Ortaya çıkan başka iQOO 7 nitelikleri ise şu şekilde: LPDDR5 ve UFS 3.1 desteği, 120Hz ekran tazeleme, 12GB RAM ve 256GB depolama oranı ve Android 11 işletim sistemi karşımıza çıkacak.

Çok kısa tek vakit karşımıza çıkacak iQOO 7 özellikleri nasıl,  alana çıkan bu AnTuTu puanı sizce geçilebilir mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

12w hızlı şarjiqoo 7iqoo 7 antutu puanıiqoo 7 özellikleriiqoo 7 hızlı şarj

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir