Kaçırmamanız gereken Kasım Fırsatları!

  • Kasım 7, 2020
  • 0

Kasım ayı ile birlikte her kategoride olduğu benzeri teknoloji kategorisinde de indirimler duyurulmaya başlandı. 6-9 Kasım tarihlerinde geçerli olan MediaMarkt Kasım Fırsatları da bunlardan biri. Biz de her vakit olduğu benzeri bu indirimde öne çıkan Bir takım fırsatları sizler amaciyla derledik. İşte o ürünler…

MediaMarkt Kasım Fırsatları başladı!

6-9 Kasım tarihleri arasında akıllı telefonlardan bilgisayarlara, ak eşya ürünlerinden televizyonlara civarindan değişik elektronik mahsul kategorilerinde olabilitesi çok var olan indirim günleri MediaMarkt’ta başladı. Kampanyadan istifade etmek amaciyla isterseniz linke ulaşarak web sitesini ziyaret edebilir, isterseniz en yakın MediaMarkt mağazasını ziyaret edebilirsiniz. Kampanyada öne çıkan Bir takım ürünler ise şöyle:

Huawei P Smart 2021

Huawei’nin fiyat/performans oranı ile dikkat çeken akıllı telefon modellerinden en iyisi var olan Huawei P Smart 2021, Kasım Fırsatları’nda bulunan ürünler arasında. Android 10 (Pie) sürümü ve EMUI 10.1 arayüzü ile Yalnızca ve akıcı tek deney yaşatan P Smart 2021, Kirin 710 işlemcisi ile birlikte geliyor. dört GB RAM  ve 128 GB dahili hafızaya model, 2400 x 1080 piksel IPS LCD ekranıyla da bulunduğu segmentin üzerinde tek kullanım sunuyor.

Huawei P Smart 2021 ürününe bu linkten ulaşabilirsiniz.

SAMSUNG 55TU8500 UHD Akıllı Televizyon

Kasım Fırsatları kapsamında avantajlı fiyatlarla gelen ürünlerden tek diğer SAMSUNG 55TU8500 UHD akıllı televizyon. 55 inç, 139 ekranlık LED televizyon, 4K çözünürlüğü kullanıcısına sunuyor. Sahip Tizen işletim sistemi ile model, çok sayıda akıllı özelliği de içerisinde barındırıyor.

Samsung 55TU8500 UHD akıllı televizyona bu linkten ulaşabilirsiniz.

Grundig GWM 9901 Çamaşır Makinesi

A+++ güç tüketim sınıfı ile kullanıcı arkadaşı var olan Grundig’in bu modeli 9 kilogram yıkama kapasitesi ile de ideal çamaşır makinesi alternatifleri arasında. 1000 devirde çalışan makine, 211 kWh’lık güç tüketimine sahip. Çamaşır makinesi en düşük gürültüde 54, maksimum gürültüde 74 dB’lik tek gürültü düzeyinde çalışıyor. Grundig GWM 9901 da 10 senelik motor garantisi ile MediaMarkt Kasım Fırsatları kapsamında indirimli ürünler arasında.

Grundig GWM 9901 modeline bu linkten ulaşabilirsiniz.

MediaMarkt Kasım Fırsatları’ndaki başka avantajlı teklifler amaciyla bu linki ziyaret etmeyi unutmayın!

akıllı telefon indirimlerikasım fırsatlarımediamarkt kasım fırsatlarımediamarkt kasım indirimleri

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir