Katlanabilir Galaxy Z Flip 2 bekleyenlere kötü haber

  • Eylül 29, 2020
  • 0

Samsung’un Galaxy Fold katlanabilir akıllı telefon modelinden farklı olarak devam ettirdiği bir diğer katlanabilir seri olan yeni Galaxy Z Flip hakkında yeni bilgiler gündeme gelmeye devam ediyor. Kısa bir süre önce de yeni Galaxy Z Flip 2 çıkış tarihi hakkında yeni iddialar gündeme geldi. Anlaşıldığı kadarı ile Galaxy Z Flip 2 modeli, beklenenden daha geç tanıtılacak bir akıllı telefon modeli olacak.

Galaxy Z Flip 2 çıkış tarihi hakkında yeni iddia

Yeni ortaya atılan iddialara göre Samsung, yeni Galaxy Z Flip 2 modelini 2021 yılının üçüncü çeyreği kapsamında tanıtmaya hazırlanıyor. Bu da yeni katlanabilir akıllı telefon modelinin oldukça geç tanıtılacağı anlamına geliyor.

galaxy z flip 2 çıkış tarihi

Hatırlatmak gerekirse şimdiye kadar Samsung’un, yeni Galaxy Z Flip 2 modelini Şubat 2021’de tanıtacağı yönünde bilgiler bulunuyordu. Ancak yeni gelen iddialar ise gecikme olacağı ve ilk çeyrek yerine üçüncü çeyrekte duyurulacağı yönünde. Şu an için söz konusu bu gecikmenin nedenleri ile ilgili net bilgiler bulunmuyor.

Şimdiye kadar yeni modelin teknik özellikleri ve tasarım tarafında olası değişiklikleri ile ilgili net bilgiler ortaya çıkmış değil. Ekran tarafında Galaxy Fold 2 modelinde olduğu gibi yeni bir iyileştirme bekleniyor. Teknik özellik noktasında ise Snapdragon 875 Plus işlemcisinin, Galaxy Z Flip 2 özellikleri arasında olacağı ifade ediliyor.

galaxy z flip 2 çıkış tarihikatlanabilir galaxy z flipyeni galaxy z flip 2

Kaynak :shiftdelete

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir