Katlanabilir iPhone için Samsung desteği!

  • Eylül 11, 2020
  • 0

Apple katlanabilir telefon amaciyla nihayet olarak 2023 senesi işaret edilmişti. ama alana çıkan bilgilere bakılırsa katlanabilir iPhone beklenen formdan değişik ve çok dahada acele karşımıza çıkabilir.

Apple katlanabilir model amaciyla dahada evvel alana çıkan veriler Microsoft Surface Phone benzeri tablet formunda olacağı bekleniyordu.

Katlanabilir iPhone tasarımı nasıl olacak? İşte iddialar

Ancak Ice Universe tarafından paylaşılan bilgilere bakılırsa, Apple katlanabilir modeli için, Samsung’dan ekran örnekleri istedi. vaziyeti hazırda iPhone 12 amaciyla de panel imalatı yapan Samsung katlanabilir telefon amaciyla dikey ve yatay olmak üzere, iki ayrı formda ekran üretiyor.

Apple’ın Samsung’tan bu talepte bulunması ise 2023 senesi amaciyla katlanabilir modelinin çok dahada acele tek tarihte karşımıza çıkacağı istikametinde yorumlanıyor.

Her ne civarindan Apple’ın tasarımının nasıl olacağı Daha gizemini korusa da, uzman olanlar Samsung panellerinin bu tasarımı şekillendireceği görüşünde. dahada evvel Apple katlanabilir telefon amaciyla katlanabilir tek batarya patenti de almıştı.

katlanabilir telefon, katlanabilir iphone, katlanabilir iphone tasarımı

Diğer tek argüman ise katlanabilir model amaciyla Apple’ın Gorilla Glass’ın katlanabilir formda ekran müdafaa edicisi teknolojisini beklediği yönünde.

Bir zamanlar düş var olan katlanabilir telefon çoktan ceplerimize girmeye başladı. Samsung ,Motorola ve Huawei bu hayali gerçeğe çevirdi. Xiaomi’nin de tekrar katlanabilir model amaciyla çalışmalar yaptığı biliniyor.

Apple her ne civarindan bu trendi geriden takip etse de, Android rakiplerine göre çok dahada değişik özelliklerle karşımıza çıkabilir. Sizce katlanabilir iPhone tasarımı nasıl olacak? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Apple katlanabilir telefoniPhoneiPhone 12iPhone 12 tasarımıkatlanabilir iPhonekatlanabilir iphone tasarımıkatlanabilir telefon modellerikatlanabilr telefon

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir