Lenovo’nun oyun telefonu için tarih netleşti!

  • admin
  • Temmuz 9, 2020
  • 0

Asus’un oyun telefonu serisi ROG Phone, tertemiz tek modele dahada hazırlanrken, Lenovo‘dan da beklenen adım geldi. Asus ROG Phone 3‘e rakip Lenovo Legion adli tek oyun telefonu geliyor. Lenovo Legion çıkış tarihi ve detayları belli oldu!

Lenovo Legion çıkış tarihi belli oldu!

Lenovo‘nun evvel oyuncu telefonu Legion, Asus ROG Phone 3 ile yarışmaya hazır benzeri duruyor. tek müddettir şirketin tertemiz tek oyun telefonu piyasaya süreceği biliniyordu. Ardından, Lenovo Legion ismi netleşti ve Bir hayli kalite sızdırıldı. bu erken ise şirketin resmi Weibo sayfası yeni Legion oyuncu telefonunun 22 Temmuz‘da kullanıcılara sunulacağını duyurdu.

Lenovo Legion çıkış tarihi belli oldu! - ShiftDelete.Net

Yapılan izahla birlikte dikkat çeken mühim nokta da tarih oldu. Asus’un globalde düzen ettiği ROG Phone 3 lansmanı ile Lenovo Legion lansmanı aynı vakit gerçekleşecek. bu sebeple rekabetin de Sahiden kızışacağı düşünülüyor. ama cihazların lansman saatleri çakışmayacak.

Beklenen Lenovo Legion özellikleri

Lenovo Legion çıkış tarihi ile çok konuşulurken, özellikleriyle de dikkat çekmeyi başaracak. Modelin tek oyun telefonu olması hasebiyle OLED tek ekrana ve 144 Hz tazeleme hızına sahip olması bekleniyor. çok Hz değerleri oyunlarda akıcılık sağlıyor. Bu da oyunculara, oyunu oynarken hatri sayilir büyüklükte avantaj sağlıyor.

Şimdiye civarindan sızdırılan bilgilere göre, Qualcomm imalatı Snapdragon 865 Plus‘tan güç alacak ve 5G bağlantı teknolojisini destekleyecek. Modelin kamera tarafında ikili tek kamera kurulumu bulunması bekleniyor. 64 Megapiksel anne kamera ve 16 Megapiksel ultra geniş açılı kamarası var olan model, DDR5 RAM ve UFS 3.0 depolama teknolojisine de sahip olacak.

Yine başka söylentilere göre telefon 45W hızlı şarj desteği ile kullanıcılarla buluşacak modelin bataryası 5000 mAh kapasiteli olacak. Modelin kutusundan Android 10 ile çıkacağı belirtiliyor.

Lenovo LegionLenovo Legion AnTuTu testiLenovo Legion özelliklerilenovo oyun telefonuLenovo’nun evvel oyun telefonu

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir