LG Apple’dan iPhone 12 siparişi aldı

  • admin
  • Mayıs 27, 2020
  • 0

Apple’ın iPhone 12 üretimi ile alakalı attığı adımlar ile alakalı tertemiz detaylar alana çıkmaya ayni ritimde devam ediyor. bu konuyla alakali Bir hayli firmadan bileşenler amaciyla iPhone 12 siparişi veren Apple’ın kapısını çaldığı tertemiz isim, LG olmuş benzeri görünüyor. Yeni iPhone 12 modellerinin OLED ekranları, Samsung ile birlikte LG tarafından üretilecek benzeri görünüyor.

Apple’dan LG’ye 20 milyon iPhone 12 siparişi

Yeni gelen bilgilere göre Apple, tertemiz iPhone 12’ler arasında OLED ekran taşıyan modeller amaciyla LG’den 20 milyon ekran siparişi vermiş durumda. Aslında LG ve Apple ortaklığı, tertemiz gündeme gelmiş tek ortaklık değil. Apple’ın MacBook ve iMac olmak üzere çeşitli modellerinin ekranlarında LG ismi kendini gösteriyordu. ama Apple’ın OLED ekranlı iPhone üretimine geçmesi ile birlikte Samsung’dan ekran tedariği arttırılmıştı.

iPhone 12 siparişi

LG ise Yalnızca LCD ekran taşıyan iPhone yeni sezon modelleri amaciyla mühim miktarda imalat yapıyordu. Şimdi de Apple’ın OLED ekran amaciyla Samsung’un yanında LG’den de iPhone 12 siparişi verdiği detayına ulaşıldı. Samsung’un ise 55 milyonluk tek sipariş aldığı istikametinde ifadeler bulunuyor.

iPhone 12 USB-C ile mi gelecek?

iPhone 12 USB-C ile mi gelecek?

iPhone 12 nitelikleri ile alakalı tertemiz veriler gelmeye ayni ritimde devam ediyor. Şimdi de iPhone 12 USB-C ile alakalı detaylar alana çıktı!

Bu sene Apple’ın 5.4 ‘ iPhone 12, 6.1 inç  iPhone 12 Max, 6.1 inç  iPhone 12 Pro ve 6.7 ‘ iPhone 12 Pro Max modellerini duyurması bekleniyor. Bu da aslında Apple’ın geçtiğimiz seneden dahada çok OLED ekran kullanacağı mananına geliyor. alana çıkan bu çok imalat zamani de LG tarafından karşılanacak benzeri görünüyor. LG’nin üretimlerinin dahada çok iPhone 12 Max modelinde 6.1 ‘ ekranı amaciyla olacağı belirtiliyor.

Aslında bu noktada çeşitli Sual işaretleri de gündeme geldi. anımsatmak gerekirse dahada evvel Google Pixel modellerindeki LG imalatı ekranlarda çeşitler sorunlara ait veriler ifade edilmişti. Bununla birlikte çeşitli LG Mobile’ın akıllı telefon modellerinde de ekran problemleri ile karşılaşılmıştı. LG ve Apple ortaklığı mevzubahis olduğunda, tertemiz OLED ekran imalat sürecinin nasıl gelişeceği de heyecan konusu olmuş durumda.

AppleiPhoneiPhone 12iPhone 12 ekraniPhone 12 siparişilg

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir