LG Velvet 2 ile bizi neler bekliyor?

  • Ocak 11, 2021
  • 0

Akıllı telefon piyasasında tekrar kendini göstermek istek eden şirket, 2020’de Velvet ve Wing modelleriyle kullanıcıların karşısına çıktı. Kullanıcıların yorumlarını dikkate alan LG, Velvet 2 amaciyla çalışmalara başladı. tertemiz modelin nitelikleri belli olmaya başladı.

LG Velvet iki nitelikleri belli olmaya başladı

Gücünü Qualcomm Snapdragon 765G işlemciden alan LG Velvet, performans ile alakalı rakiplerinin gerisinde kaldı. Bu sebepten dolayı şirketin tek sonraki model amaciyla yüzde 15 performans artışıyla karşımıza çıkan Snapdragon 768G işlemci kullanması bekleniyor.

LG Velvet iki nitelikleri belli olmaya başladı

Yalnızca 7.9 mm var olan kalınlığa sahip olması hasebiyle Bir hayli kişi tarafından beğenilen LG Velvet, ne yazık ki çok tazeleme oranına sahip değil. Şirket, tertemiz model ile birlikte 90 Hz veyahut 120 Hz tazeleme oranına sahip ekran ile karşımıza çıkacak.

18W hızlı şarj desteği Bir takım kullanıcılar amaciyla yeteri civarindan değil. Bu sebepten dolayı LG Velvet iki modelinin 30W veyahut üstü hızlı şarj telnolojisini destekleyeceği söylentiler arasında yer alıyor.

Kamera performansı olarak beklentinin altında var olan LG yeni sezon modelleri şirketin eleştiriye maruz kalmasına neden oldu. LG Velvet, minik sensör boyutu hasebiyle düşük ziya performansı ile alakalı beklentileri karşılayamıyordu. Şirketin LG Velvet iki ile birlikte dahada hatri sayilir büyüklükte sensör boyutlarına sahip kamera dizilimi kullanması bekleniyor.

Ayrıca tertemiz modelin LG Velvet ile aynı ücret etiketine sahip olacağı söyleniyor. İyi tek kullanım deneyimi ile karşımıza çıkacağı düşünülen LG Velvet 2, 600 dolar olacak.

LG Velvet 2LG Velvet iki özellikleri

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir