LG’nin yeni efsanesi LG Velvet inceleme

  • Eylül 10, 2020
  • 0

LG Velvet inceleme videosu ile karşınızdayız. uzunca vakittir telefonları ile gündeme gelmeyen LG, LG Velvet özellikleri ile tekrar gündeme geliyor. LG amaciyla oldukça iyi tek model olarak görülen telefonu biz de sizler amaciyla inceledik ve bizlere nasıl tek deney sunuyor size anlatttık!

LG Velvet inceleme: Bizlere neler sunuluyor?

ShiftDelete.Net olarak değişik analiz videolar ile karşınızdayız. LG’nin yakın zamanda oldukça çok gündeme istikbal var olan telefonu LG Velvet’i analiz misafirimiz olarak videomuzda yer verdik. Özellikler ve deney ile alakalı bütün fikirlerimizi size sunduk. Dilerseniz sözü dahada çok uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

LG Velvet nitelikleri neler?

LG Velvet, önü ve arkası cam ile geliyor. 180 gram ağırlığındaki telefon, 7.9 milimetre kalınlığa sahip. Telefonun ekranı 6.8 inç büyüklüğünde. Bu ekran 1080×2460 çözünürlüğe sahip P-OLED ekran ve ön kamera damla çentik şeklinde ekrana konumlandırılmış. Telefonun ekranı bu büyüklük ve çözünürlükle birlikte 395 ppi değerine ulaşabiliyor.

Telefonun içinde işlemci olarak Snapdragon 845 işlemcisini görüyoruz. Bu 8 çekirdekli işlemci, telefonun performansında hatri sayilir büyüklükte oyun oynuyor. Telefon, geçmiş amiral gemisi işlemci modeli kullandığı amaciyla çoklukla hızlı tek deney vaat ediyor. Bu işlemci ile birlikte kullanıcılara 128 GB depolama alanlarında 6 GB RAM sunuluyor.

Telefon arkada üç ve önde tek olmak üzere toplaminda dört kamerası var. Akıllı telefonun anne kamerası 48 megapilsel çözünürlüğünde ve f/1.8 diyafram değerine sahip. Geriye var olan kameralardan geniş açılı kamera 8 megapiksel çözünürlüğünde ve f/2.2 diyafram değerine sahipken, nihayet kamera var olan derinlik algılayıcısı kamera da 5 piksel çözünürlüğe ve f/2.4 diyafram değerine sahipler. Ön kamera ise 16 piksel çözünürlüğünde, f/1.9 diyaframa sahip tek kıymet ile karşımıza çıkıyor. Telefonun batarya tarafında ise 4300 mAh büyüklüğünde tek batarya ile karşımıza çıkıyor ve 15 W gücünde tek adaptör ile şarj oluyor.

LG Velvet ile alakalı fikirlerimizi söylediğimiz videoyu izledikten ardindan yorumlarınızı ve fikirlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın. İyi seyirler.

LG VelvetLG velvet 5gLG Velvet özelliklerilg velvet cameralg velvet dual screenlg velvet incelemelg velvet incelemesilg velvet kameralg velvet kutu açılışılg velvet sdnlg velvet vs 20 ultralg velvet vs iPhone

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir